Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

WIELKANOCNA RADOŚĆ, PASJE I ODKRYCIA – ŚWIĄTECZNA OFERTA DLA CAŁEJ RODZINY W CANAL+, MINIMIMNI+ I TELETOON+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Koprodukowana przez CANAL+ „Latająca maszyna”, komedia Woody’ego Allena, Colin Farrell w duecie z Keirą Knightly, nowy program autorski teleTOON+, promujący ideę recyclingu oraz pełnometrażowe wersje przygód Ciekawskiego George’a i Barbie – oto niektóre propozycje wielkanocnego weekendu dla dzieci i dorosłych przygotowane przez CANAL+, MiniMini+ i teleTOON+.

W Wielką Sobotę 7 kwietnia CANAL+ zaprasza na premierę telewizyjną koprodukowanej przez stację „Latającej maszyny” w reżyserii Martina Clappa i Geoffa Lindsaya. Międzynarodowy, zrealizowany w technice stereoskopowej projekt przybliża życie i artystyczny dorobek Fryderyka Chopina, będąc jednocześnie atrakcyjną opowieścią dla całej rodziny. Film będzie równolegle nadawany w 3D w paśmie CANAL+ 3D (20:00). Wcześniej, o 18:40 warto zajrzeć do MiniMini+, żeby obejrzeć pełnometrażowe przygody „Ciekawskiego George’a 2” w reżyserii Nortona Virgiena. W teleTOON+ startuje natomiast najnowszy autorski program stacji, promujący ideę recyclingu „Triki Tiki” , który będzie nadawany od 7 kwietnia, w każdą sobotę o 17:00. Pojawi się także pilotowy odcinek serialu animowanego „Mia i Ja”, który będzie nadawany w dni powszednie o 16:30.

Na wielkanocną niedzielę CANAL+ przygotował dwie premiery filmowe. O 12:30 stacja pokaże „Hop”, animowano-aktorski film familijny o wielkanocnym zajączku, a o 20:00 komedię Woody’ego Allena „Poznasz przystojnego bruneta” z Anthonym Hopkinsem, Naomi Watts i Joshem Brolinem w rolach głównych. W międzyczasie, o 18:40, MiniMini+ zaprasza na pełnometrażowy film „Barbie i podwodna tajemnica 2”, w którym mistrzyni surfingu z Malibu stawi czoła bezwzględnej syrenie Eris w walce o tron królestwa Oceanii.

Lany poniedziałek 9 kwietnia w CANAL+ to również dwie premiery: o 12:50 niekonwencjonalna animacja „Igor”, w której krytycy doszukali się podobieństw do produkcji Tima Burtona, oraz o 21:00 melodramat „Londyński bulwar” z Colinem Farrellem i Keirą Knightly. Premierą filmową w MiniMini+ będzie o 18:40 „Truskawkowe ciastko: Warto marzyć”, pełnometrażowa wersja popularnego serialu o przygodach dziewczynki, mieszkającej wraz z przyjaciółkami w miasteczku położonym wśród krzaków truskawek.