Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

DZIECI ŚWIĘTUJĄ Z MINIMINI+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Z okazji Dnia Dziecka, MiniMini+ jedyny polski kanał dla najmłodszych pokaże wyjątkowy, ułożony przez widzów program, zaprosi na konkursy i do wspólnej zabawy w kilkunastu miastach Polski.

Na specjalny program MiniMini+ 1 czerwca złożą się bajki wybrane w głosowaniu przez telewidzów. Stacja zorganizuje dla dzieci trzy konkursy: na antenie z nagrodami od kultowej rybki MiniMini, plastyczny dla przedszkoli oraz w magazynie MiniMini+. Dodatkowo, w weekend od 1 do 3 czerwca najmłodsi będą mogli uczestniczyć w festynach zorganizowanych wraz z CYFRĄ+ w centrach handlowych w 19 miastach Polski.

Dzień Dziecka na antenie MiniMini+

1 czerwca od 14:00 do 17:00 MiniMini+ wyemituje 10 seriali wybranych przez widzów w drodze głosowania. Głos na ulubioną bajkę można oddawać do 27 maja na stronie www.miniminiplus.pl. Dodatkowo, stacja pokaże przygody ulubieńców najmłodszych w pełnometrażowych filmach animowanych: „Tomek i przyjaciele: Bohater torów” (1.06, piątek, 18:40) oraz „Ciekawski George 2” (2.06, sobota, 18:40).

Dzień Dziecka z Rybką MiniMini i CYFRĄ+

Już po raz piąty, z okazji Dnia Dziecka, MiniMini+ wraz z platformą CYFRA+ zorganizuje zabawę w centrach handlowych w całej Polsce. Od 1 do 3 czerwca stacja spotka się ze swoimi widzami w 19 lokalizacjach, m.in.: w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie i Krakowie. Na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje: wspólne rysowanie, śpiewanie i konkursy z nagrodami. Każde dziecko, które przyniesie wykonaną przez siebie pracę, przedstawiającą podwodny świat Rybki MiniMini będzie mogło wygrać jedną ze 100 nagród. Na najmłodszych czekają: książki o przygodach Rybki MiniMini, pluszowe poduszki, płyty „Przeboje Rybki MiniMini 2” i „Piosenki Rybki MiniMini o zwierzętach”, a także wiele innych upominków.

Konkurs na antenie MiniMini+

W piątek, 1 czerwca, stacja zorganizuje dla widzów konkurs na antenie. Od 9:00 do 18:00, co godzinę, pojawi się pytanie dotyczące jednej z bajek emitowanych w MiniMini+. Co godzinę nagrody wygra 10 osób, które najszybciej (najpóźniej w ciągu 30 minut od emisji pytania) prześlą mailem prawidłową odpowiedź.

Konkurs plastyczny dla przedszkoli

Kolejną atrakcją obchodów Dnia Dziecka jest konkurs plastyczny dla przedszkoli organizowany przez MiniMini+ i Społeczny Instytut Wydawniczy Znak. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie do 5 czerwca pracy, przedstawiającej podwodny świat Rybki MiniMini. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 700, 500 i 300 złotych. Ponadto do zdobycia są książki o przygodach Rybki MiniMini, pluszowe poduszki oraz płyty MiniMini+.

Konkurs z magazynem MiniMini+

MiniMini+ wspólnie z wydawnictwem Media Service Zawada zorganizuje także konkurs dla czytelników magazynu MiniMini+. Prace przedstawiające ulubionego bajkowego bohatera, który jedzie na wakacje należy wysyłać do 4 czerwca na adres współorganizatora konkursu. Do zgłoszenia należy dołączyć wypełniony kupon wycięty z Magazynu MiniMini+ (nr 5/12). Lista laureatów zostanie ogłoszona na stronie www.miniminiplus.pl i w 6 numerze magazynu MiniMini+.

Regulaminy do wszystkich konkursów dostępne są na stronie www.miniminiplus.pl.