Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w nc+

Sprawdź
 

CYFRA+, MiniMini+ i teleTOON+ PARTNERAMI TRASY „LATA Z RADIEM” Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
CYFRA+ oraz kanały MiniMini+ i teleTOON+ zostały partnerami letniej trasy koncertowej Polskiego Radia - „Lato z Radiem”. Już od 23 czerwca, 20 plenerowym imprezom z udziałem gwiazd muzyki, towarzyszyć będą atrakcje przygotowane przez CYFRĘ+ i autorskie kanały dziecięce.

„W specjalnie przygotowanych miasteczkach CYFRY+, goście letniej trasy koncertowej Polskiego Radia będą mieli okazję poznać bogactwo naszej unikalnej oferty – m.in. HD, 3D, usługi VOD, serwis CYFRA+ Online. Będą mogli również skorzystać z ekskluzywnej, specjalnie przygotowanej na tę okazję promocji. Podpisując umowę w miasteczku CYFRY+, oprócz licznych bonusów i rabatów, otrzymają zaawansowany dekoder PVR w bezpłatne użytkowanie przez cały okres trwania umowy” – mówi Grzegorz Bruski, Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego spółki CANAL+ Cyfrowy.

Miasteczka CYFRY+, rozlokowane na przestrzeni 150 m², to centra rozrywki dla całej rodziny, w których bawiąc się odwiedzający będą poznawać zaawansowane możliwości oferty CYFRY+. Tu będzie można zobaczyć, jak internetowy serwis CYFRA+ Online działa na iPadach i tabletach, w specjalnej strefie 3D obejrzeć trójwymiarowe filmy i wydarzenia sportowe z oferty CANAL+ 3D, czy zagrać na konsolach X-Box, dostępnych za złotówkę w ramach najnowszej prezentowej promocji CYFRY+.

Równocześnie w miasteczkach będą odbywały się konkursy i zabawy dla dzieci oraz dorosłych, takie jak koło fortuny z pytaniami na temat kanałów CYFRY+, puzzle, zawody Speedgoal, skoki na trampolinach, czy gra w piłkarzyki. Oprócz atrakcji na terenie samych miasteczek, na scenach głównych trasy „Lato z Radiem”, będą odbywały się animacje organizowane przez kanały teleTOON+ i MiniMini+ oraz główny konkurs CYFRY+, w którym będzie można będzie wygrać telewizory HD.

Trasa „Lata z Radiem” rozpoczyna się 23 czerwca w Uniejowie, a kończy 26 sierpnia w Jeleniej Górze. Wśród 20 odwiedzanych miejscowości znajdą się m.in. Ełk, Słupsk, Gniezno i Jarosław. Gwiazdami „Lata z Radiem 2012” będą m.in.: Maryla Rodowicz, De Mono, Kombi, Patrycja Markowska i zespół Eney.

Niezależnie od bezpłatnie udostępnianego dekodera PVR oferowanego w trakcie trasy „Lata z Radiem 2012”, nowi klienci CYFRY+ będą mogli skorzystać ze wszystkich atrakcyjnych warunków obowiązujących promocji: „Cenowej rewolucji” – zawierającej abonamenty już od 13 zł, pakiety o 50% tańsze nawet przez 12 miesięcy i dodatkowy abonament Start HD za jedyne 9,90 zł oraz promocji prezentowej – oferującej klientom pakietu Prestige HD, nowoczesną konsolę XBOX 360 za 1 zł.