Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

WAKACYJNE SPOTKANIA W PLENERZE Z RYBKĄ MINIMINI I DETEKTYWEM ŁODYGĄ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Bohaterowie kanałów dziecięcych MiniMini+ i teleTOON+ ruszają wraz z CYFRĄ+ w wielką wyprawę po Polsce. Od 23 czerwca, przez całe wakacje Rybka MiniMini i Detektyw Łodyga odwiedzą 20 miast w różnych częściach kraju. Na festynach towarzyszących letniej trasie koncertowej „Lata z Radiem” zaprezentują dzieciom bogaty program artystyczny i zaproszą do wspólnej zabawy. Dodatkowo, w specjalnie zorganizowanych miasteczkach CYFRY+ na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje: gry, zagadki, konkursy i inne niespodzianki.

W ramach plenerowej imprezy z udziałem gwiazd muzyki, odbywać się będzie przygotowane przez MiniMini+ i teleTOON+ interaktywne, godzinne widowisko dla najmłodszych, utrzymane w konwencji detektywistycznej. Wraz z postaciami kanałów telewizyjnych dzieci staną się współtwórcami przedstawienia. Zadając pytania, badając poszlaki i uczestnicząc w „przesłuchaniach” będą rozwiązywać wspólnie intrygującą zagadkę. Będą mogły też sprawdzić swoją wiedzę w licznych konkursach i wysłuchać popisów wokalnych Detektywa Łodygi.

Pierwsze spotkanie z Rybką MiniMini i Detektywem Łodygą odbędzie się w sobotę, 23 czerwca w Uniejowie, a ostatnie 26 sierpnia w Jeleniej Górze. Wśród 20 odwiedzanych miejscowości znajdą się m.in. Ełk, Słupsk, Gniezno i Jarosław. Gwiazdami „Lata z Radiem 2012” będą m.in.: Maryla Rodowicz, De Mono, Kombi, Patrycja Markowska, zespół Eney i Ania Rusowicz.

Podczas letniej trasy koncertowej Polskiego Radia -„Lato z Radiem”, w każdej odwiedzanej miejscowości powstanie miasteczko CYFRY+, gdzie będą się odbywały konkursy i zabawy dla dzieci oraz dorosłych, m.in. koło fortuny z pytaniami na temat kanałów CYFRY+, puzzle, zawody Speedgoal, skoki na trampolinach czy gra w piłkarzyki. W tzw. Barze Technologicznym można będzie obejrzeć trójwymiarowe filmy i wydarzenia sportowe z oferty CANAL+ 3D, a także zagrać na konsolach X-Box.