Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

KANAŁ MINIMINI+ POSZERZA GODZINY EMISJI Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Od poniedziałku, 30 lipca ramówka kanału dziecięcego MiniMini+ zostanie wydłużona o godzinę. Start programu już od 5:00 rano.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców, których pociechy mają inny tryb dnia i budzą się dużo wcześniej. Od 30 lipca kanał MiniMini+ nadawać będzie program w godzinach 5.00 – 21.00 – komentuje zmianę Marta Szwakopf, Dyrektor kanałów dziecięcych MiniMini+ i teleTOON+.

W sierpniu w pierwszej godzinie emisji MiniMini+ zaprosi na trzy seriale: „Strażak Sam”, „Księżycowy Jim” oraz „Karrypel kontra groszki”. Na zakończenie dnia mali widzowie nadal będą mogli wysłuchać czytanki na dobranoc.

Edukacyjny kanał MiniMini+ to jedyny polski kanał dla dzieci do lat 6. Od lat cieszy się uznaniem najmłodszych i opiekunów, bawi i uczy maluchy, rodziców wspiera w procesie wychowawczym. Starannie dobrane programy stawiają na intelektualny, emocjonalny i społeczny rozwój dzieci: Bajki i liczne autorskie programy spod znaku radosnej Rybki MiniMini dostosowane są do percepcji i rozkładu dnia dziecka, rozbudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, przekazują pozytywne wartości i wzorce zachowań.