Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

SPORTOWE PRZYGODY DZIECIĘCYCH BOHATERÓW W MINIMINI+ i TELETOON+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Z okazji zbliżających się Igrzysk Olimpijskich MiniMini+ pokaże serial „Olimpiada Bolka i Lolka”, a w teleTOON+ specjalny blok tematyczny „Dziś rządzi: Baranek Shaun”, w którym widzowie obejrzą sportowe zmagania swojego ulubionego bohatera.

Igrzyska Olimpijskie to wydarzenie wyjątkowe – kanały dziecięce MiniMini+ i teleTOON+ postanowiły uczcić ten szczególny czas specjalnymi propozycjami programowymi.

Mali widzowie MiniMini+ będą mogli poczuć dreszczyk sportowych emocji i poznać różne dyscypliny sportowe wspólnie z Bolkiem i Lolkiem. W poniedziałek 30 lipca zostanie wyemitowany pierwszy odcinek sztandarowej produkcji, na której wychowały się całe pokolenia Polaków – „Olimpiada Bolka i Lolka”. Tym razem chłopcy przygotowują się do startu w Igrzyskach Olimpijskich w Los Angeles. Szkolą swoje umiejętności w pływaniu, łucznictwie, judo, żeglarstwie, skoku w dal i jeździe na nartach. Wszystko po to, aby wziąć udział w ceremonii otwarcia igrzysk i zapalenia znicza olimpijskiego.

Z okazji nadchodzących Igrzysk Olimpijskich w Londynie również Baranek Shaun sprawdzi swoją formę. Sprytna owca wraz z towarzyszami z farmy weźmie udział w różnych dyscyplinach sportowych, aby właściwie przygotować się do najważniejszego lekkoatletycznego wydarzenia tego roku. Dla wszystkich fanów rywalizacji i emocji sportowych sportOwiec już w sobotę, 3 sierpnia w teleTOON+.

MiniMini+
Olimpiada Bolka i Lolka
Od 30 lipca, codziennie o godz. 14:20

teleTOON+
Dziś rządzi: Baranek Shaun - sportOwiec
Sobota, 3 sierpnia o godz. 8:30 – 12:00