Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

JESIEŃ PEŁNA PREMIER W MINIMINI+ I TELETOON+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Nowe autorskie programy „Meme i przysłowia” oraz „Deserownia”, a także premierowe animacje ze światowych wytwórni to propozycje jesiennej ramówki dziecięcych kanałów MiniMini+ i teleTOON+.

Od września w MiniMini+ i teleTOON+, jedynych polskich kanałach dla dzieci, zagoszczą kolejne autorskie produkcje. MiniMini+ zaprosi na edukacyjny, wzbogacający kompetencje językowe program „Meme i przysłowia”, w którym bohaterka serii – kózka Meme będzie wyjaśniać najmłodszym znaczenie polskich przysłów. Z kolei teleTOON+ zaproponuje widzom w wieku szkolnym program kulinarny, realizowany w formie video bloga pt. „Deserownia”. Prowadzący go dwaj bracia pokażą jak szybko i w prosty sposób przyrządzić smaczne przekąski, a także doradzą, jak rozwiązać niejeden „życiowy problem” – wszystko z lekkim przymrużeniem oka. W jesiennych ramówkach obu stacji nie zabraknie też najwyższej jakości premierowych seriali animowanych.

Jesienne nowości serialowe MiniMini+

MiniMini+ z myślą o maluchach rozpoczynających swoją przygodę z językiem angielskim od września emitować będzie „Świat Słów”. Serial prezentuje innowacyjne podejście do nauki – za sprawą piosenek i specjalnych technik animacji ułatwia zapamiętywanie nowych słówek i utrwala te znane. Stacja pokaże również brytyjski serial „Kotka Pusia” oparty na sprzedanej w dwóch milionach egzemplarzy na całym świecie, głośnej książce ilustratorki i pisarki Lary Jones. Każdy odcinek opowiada pouczającą historię wyjątkowej podróży ciekawskiej kotki i paczki jej barwnych przyjaciół. „Buni” to z kolei współczesna polska animacja o przygodach małych, rozbrykanych istot, zamieszkujących niezwykłą krainę z Fruwakami, Strasznym Lasem i Marchewkowym Jeziorem.

W październiku MiniMini+ zaprosi na długo oczekiwaną premierę serialu animowanego „Rycerz Mike” o magicznych przygodach nieustraszonych rycerzy, bajkowych zamkach, pięknych księżniczkach, smokach, Wikingach i trolach. Widzowie obejrzą także nowy belgijski serial „UKI”, którego bohater stał się w Belgii ulubieńcem dzieci oraz kolejny film z popularnego cyklu o Barbie pt. „Barbie: Księżniczka i Piosenkarka”.

Listopad to w MiniMini+ kolejne premiery, a także kontynuacje znanych i lubianych serii, takich jak: „Ciekawski George” czy „Marta Mówi”.

Jesienne nowości serialowe teleTOON+

Wśród premier wrześniowej ramówki teleTOON+ pojawi się zabawna animacja w stylu eko „Pok i Mok”. Jej tytułowi bohaterowie – 8-letni chłopiec i jego ulubiony zwierzak, długoręki gibon – wspólnie walczą o zdrowie i dobrą kondycję naszej planety, dając lekcję ekologii nie tylko dzieciom, ale także ich rodzicom. Kolejną propozycją będzie fabularny serial komediowy „Sadie J” opowiadający o świecie nastolatków i szkolnych przygodach dojrzewającej dziewczyny. Przyjaciele chcą pomóc Sadie przeobrazić się z chłopczycy w szkolną królową wdzięku. Produkcja pełna brytyjskiego humoru, zrealizowana „w rytmie” Kings of Lion i Lady Gagi.

Z kolei w październiku widzowie teleTOON+ obejrzą najnowszy sezon popularnej animacji „Gawayn”, w której młody kandydat na rycerza – William toczy nieustającą walkę ze złym czarnoksiężnikiem, przeżywając kolejne, niesamowite przygody. Na antenie pojawi się także nowy serial fabularny „Wingin' It”. Produkcja przedstawia dość nietypową parę – młodego, beztroskiego Anioła-Praktykata, który zostaje wysłany na Ziemię, aby zasłużyć na swoje skrzydła i nastoletniego pechowca Carla. Co wyniknie z ich spotkania? O tym młodzi widzowie przekonają się już w październiku.

W listopadowym repertuarze teleTOON+ nie zabraknie kolejnych premierowych seriali, a także kontynuacji kultowych przygód wojowników z plemion „Gormiti” czy sportowych zmagań „Koszykarzy”.

Wrzesień w MiniMini+

Meme i przysłowia
Emisja: od 2 września, w każdą niedzielę o godz. 18:35
Świat Słów
Emisja: od 1 września, codziennie o godz. 17:20 i 10:15
Kotka Pusia
Emisja: od 2 września, codziennie o godz. 18:45 i 8:25
Buni
Emisja: od 1 września, w weekendy o godz. 6:40

Wrzesień w teleTOON+

Deserownia
Emisja: od 9 września, w każdą niedzielę o godz. 16:50
Pok i Mok
Emisja: od 1 wrześni, w weekendy o godz. 8:30, 10:15 i 18:30 oraz od poniedziałku do piątku o godz. 7:00 i 17:25
Sadie J
Emisja: od 1 września, w weekendy o godz.16:20 i 19:20; od poniedziałku do piątku o godz. 15:40 i 19:05