Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

INTERAKTYWNA RYBKA MINIMINI W TWOIM TELEFONIE Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
MiniMini+ wprowadza kolejną nowość dla miłośników radosnej Rybki MiniMini. W piątek, 5 kwietnia zostanie uruchomiona nowa, interaktywna aplikacja z popularną ikoną stacji. Bezpłatną grę będzie można pobrać ze sklepów App Store i Google Play oraz bezpośrednio ze strony www.miniminiplus.pl.

Wesoła Rybka MiniMini, bohaterka krótkich animacji i symbol kanału dziecięcego MiniMini+, stała się ulubienicą polskich dzieci, a popularnością dorównuje kultowym postaciom, znanym z zagranicznych seriali i filmów animowanych. W odpowiedzi na tak duże zainteresowanie powstała nowoczesna gra, umożliwiająca dzieciom bezpośredni kontakt i zabawę z ich pupilką. Gracze mogą karmić Rybkę MiniMini, puszczać jej ulubione melodie i sprawiać by była radosna. Nie powinni także zapominać o sprzątaniu jej otoczenia oraz częstych odwiedzinach. Dodatkową atrakcją jest możliwość robienia Rybce MiniMini zdjęć, przesyłania ich mailowo do przyjaciół lub dzielenia się nimi przez portale społecznościowe. Gra uczy dzieci odpowiedzialności, systematyczności, a przy tym stanowi doskonałą zabawę.

Gra z Rybką MiniMini składa się z 6 poziomów, na każdym kolejnym dostępne są dodatkowe funkcje. Wszyscy uczestnicy zabawy, w zależności od stopnia aktywności, otrzymują punkty. Najlepsi opiekunowie Rybki MiniMini zdobywają specjalne odznaki.

Aplikacja mobile z Rybką MiniMini będzie dostępna na telefony z systemem Android (w wersji 2.2 i wyższej) oraz IOS.