Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

TYLKO W MINIMINI+ NOWA SERIA „CIEKAWSKIEGO GEORGE’A” SPECJALNY MARATON W PREZENCIE NA DZIEŃ DZIECKA Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
1 czerwca widzów MiniMini+ czeka miła niespodzianka – na antenie stacji pojawi się specjalny maraton z nowym sezonem serialu „Ciekawski George” oraz nowe odcinki popularnego serialu „Wielka rodzina”. Dla maluchów przygotowano także zabawę z atrakcyjnymi nagrodami.

Z okazji Dnia Dziecka kanał MiniMini+ zaprasza na ponadgodzinną zabawę z wesołą małpka o imieniu George. To wielki i wyczekiwany powrót ulubionego serialu najmłodszych do polskiej telewizji. Tym razem maluchy zobaczą nowe przygody Georga i pana w żółtym kapeluszu w piątej już serii popularnej animacji. Bajka jest pełna ciekawych i pouczających historii, które przybliżają dzieciom otaczający je świat. Animacja wejdzie do stałej emisji od 2 czerwca.

W sobotę, 1 czerwca odbędzie się także premiera drugiego sezonu czarującej i pełnej ciepła bajki pt. „Wielka rodzina”. Serial opowiada o perypetiach nowoczesnej rodziny słoni. Tym razem państwo Wielcy zaangażują się w udział w lokalnym talent show „E-Faktor”, pan Wielki przeżyje zaskakujący Dzień Ojca, a pięcioletni Lucek będzie musiał zmierzyć się z nową sytuacją: zostanie sam w domu.

W dniu święta wszystkich dzieci MiniMini+ przygotowało zabawę w zgadywanki. Na antenie kanału, co godzinę, między 9:00 a 18:00, pojawi się pytanie dotyczące jednej z bajek emitowanych w stacji. Autorzy prawidłowych odpowiedzi otrzymają atrakcyjne nagrody. Szczegóły dotyczące konkursu będą dostępne na stronie miniminiplus.pl.

„Ciekawski George”
sobota, 1 czerwca o godz. 18:50
niedziela, 2 czerwca o godz. 10:30

„Wielka Rodzina 2”
od soboty, 1 czerwca o godz. 12:10 i 14:50