Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

NOWOŚĆ: PRZEBOJE STACJI MINIMINI+ W WERSJI KARAOKE! Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Z okazji Dnia Dziecka ukazała się wyjątkowa płyta DVD – „Karaoke MiniMini+”. Rybka MiniMini zaprasza małych widzów stacji do wspólnej zabawy. Teraz maluchy mogą śpiewać swoje ulubione piosenki razem z rodzicami. Płyta zawiera aż 30 hitów, m.in. „Czarne Jagódki”, „Ogórek wąsaty”, „Kaczuszki” czy „Cztery słonie - zielone słonie”.

Składanka karaoke z popularnymi piosenkami znanymi maluchom z anteny MiniMini+ to wymarzony prezent dla dziecka. W zestawie znajduje się płyta DVD z oryginalnymi teledyskami zawierającymi podkład muzyczny oraz mikrofon. Podczas zabawy można wybrać trzy odmienne tryby gry: solo, pojedynek oraz impreza, a także rożne stopnie trudności. Dzięki temu uczestnicy zabawy mogą szkolić swoje umiejętności wokalne i rywalizować z przyjaciółmi.

Każdy występ jest analizowany i oceniany, co umożliwia funkcja rozpoznawania głosu. „Karaoke MiniMini+” jest intuicyjne w obsłudze i dostosowane do zdolności percepcyjnych najmłodszych. Tworzenie własnych list przebojów pozwala bawić się na okrągło z przebojami ulubionej stacji przedszkolaków.

Składanka „Karaoke MiniMini+” przeznaczona jest na komputery PC oraz odtwarzacze DVD. Płytę wyprodukowało Wydawnictwo Techland.