Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

ZOSTAŃ GWIAZDĄ Z RYBKĄ MINIMINI Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Wystartował „Festiwal Rybki MiniMini”, nowy muzyczny konkurs stacji MiniMini+ i wytwórni Magic Records. Zwycięzcy zabawy zostaną zaproszeni do udziału w nagraniu teledysku oraz płyty z piosenkami dla swoich rówieśników. Konkurs trwa do połowy września.

- Stacja MiniMini+ zawsze zachęca swoich małych widzów do podejmowania różnego typu aktywności, interesujących wyzwań oraz sprawdzania sił na różnych polach. „Festiwal Rybki MiniMini” to propozycja dla wszystkich maluchów, które lubią śpiewać i występować przed publicznością – mówi Marta Szwakopf, Dyrektor Kanałów Dziecięcych MiniMini+, teleTOON+/HYPER+.

Już dziś dzieci z całej Polski mogą wziąć udział w „Festiwalu Rybki MiniMini” za pomocą specjalnej aplikacji znajdującej się na stronie miniminiplus.pl. Wystarczy zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę, nagrać występ kamerą lub telefonem i dodać go na stronę stacji MiniMini+. Spośród 100 uczestników, którzy zdobędą największą liczbę punktów w głosowaniu internautów, jury złożone z ekspertów wybierze 10 laureatów. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do udziału w nagraniu piosenki na płytę „Festiwal Rybki MiniMini”, a także realizacji teledysku. Dodatkowo 100 osób otrzyma nagrody w postaci muzycznych płyt CD.

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3-10 lat. Zgłoszenia są przyjmowane do 18 września, a lista laureatów zostanie ogłoszona 30 września na stronie miniminiplus.pl.