Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

MINIMINI+ PROMUJE AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ I SPĘDZANIE CZASU WOLNEGO Z RODZINĄ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Stacja MiniMini+ objęła patronatem ogólnopolską akcję społeczną „Aktywna Rodzina – Relacje na Medal” organizowaną przez Stowarzyszenia Sportowe Maluszki. Jej celem jest budowanie świadomości rodziców w zakresie istoty wspólnego, aktywnego spędzania czasu z dziećmi i jego pozytywnego wpływu na wzmacnianie więzi rodzicielskich. Patronem honorowym akcji został Rzecznik Praw Dziecka.

Akcja została zaplanowana z myślą o rodzicach, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat kształtowania pozytywnych relacji z dziećmi i budowania ich poprzez wspólną aktywność sportową.

- Dbając o prawidłowy rozwój maluchów pragniemy prezentować dobre wzorce, dlatego zdecydowaliśmy się objąć patronatem akcję społeczną „Aktywna Rodzina – Relacje na Medal”. Telewizja MiniMini+ wspiera rodziców w procesie wychowawczym i zachęca swoich widzów do różnych aktywności. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest wspieranie inicjatyw, które wpisują się w edukacyjny charakter naszej stacji – mówi Marta Szwakopf, Dyrektor Kanałów Dziecięcych MiniMini+, teleTOON+/HYPER+.

Akcja „Aktywna Rodzina – Relacje na Medal” obejmuje cykl 27 spotkań odbywających się w 26 miastach Polski, m.in.: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Katowicach, Kielcach, Rzeszowie, Szczecinie czy Toruniu. Warsztaty będą prowadzone we wrześniu i październiku br. przez znanego psychologa i pedagoga rozwoju człowieka, „Supernianię” Dorotę Zawadzką. Tematy spotkań to: stymulacja rozwoju społecznego i emocjonalnego małych dzieci przez zabawę w grupie rówieśniczej, budowanie więzi miedzy rodzicem a dzieckiem czy wpływ rodzinnej aktywności sportowej na umacnianie tych relacji.

Zapisy prowadzone są od czwartku, 29 sierpnia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www.aktywnarodzina.org. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a o zakwalifikowaniu się na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW Aktywna Rodzina [.pdf]