Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

KANAŁY DZIECIĘCE MINIMINI+ I TELETOON+ Z NOWYM BRAND MANAGEREM Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
1 października stanowisko brand managera stacji MiniMini+ i teleTOON+/HYPER+ obejmie Agata Papis. Papis od 7 lat związana jest z branżą telewizyjną, z czego przez 4 lata zajmowała się marketingiem kanałów dziecięcych. W ramach swoich obowiązków będzie odpowiadała za budowanie strategii i realizację działań marketingowych obu marek.

Agata Papis przez 3,5 roku była związana Viacom International Media Networks, gdzie zajmowała się marketingiem kanałów tematycznych Nickelodeon, Nick Jr. i Nickelodeon HD, a także trade marketingiem wszystkich marek należących do grupy. Wcześniej w agencji Delegata odpowiadała za obsługę marketingową kanałów dziecięcych Jetix i Jetix Play oraz wprowadzenie na polski rynek Disney Channel.

– Bogate doświadczenie w zakresie marketingu kanałów dziecięcych Agaty jest dla nas niezwykle cenne. Wierzę, że jej szeroka wiedza, profesjonalizm i umiejętności przyczynią się do umacniania pozycji naszych obu marek na polskim rynku telewizyjnym – powiedziała Marta Szwakopf, Dyrektor Kanałów Dziecięcych MiniMini+, teleTOON+/HYPER+.

Przez ostatnie półtora roku Agata Papis pracowała na stanowisku Marketing Executive w Universal Networks International Poland, gdzie odpowiadała ze sektor trade marketingu. Papis jest absolwentką Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.