Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

WIELKI RANKING MINIMINI+ WYBIERZ BAJKĘ WSZECH CZASÓW! Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
„Ciekawski George”, „Peppa”, „Tomek i Przyjaciele”, a może „My Little Pony”? Która animacja otrzyma tytuł „Bajki Wszech Czasów MiniMini+”? W środę 10 października startuje Wielki Ranking MiniMini+. To pierwsza zabawa przygotowana specjalnie z okazji zbliżającego się dziesięciolecia stacji.

W grudniu tego roku MiniMini+ będzie obchodziło swoje okrągłe, 10. urodziny. Z tej okazji stacja zorganizowała specjalną akcję dla swoich widzów – to oni wybiorą najlepszą bajkę tej dekady spośród aż 100 popularnych animacji pokazywanych w ciągu ostatnich dziesięciu lat na antenie kanału. Do konkursu staną m.in.: „Clifford”, „Strażak Sam”, „Bob Budowniczy” czy „Luluś”. Bajki, które zdobędą największą liczbę głosów zostaną pokazane w wyjątkowym Urodzinowym Maratonie MiniMini+.

- Zawsze starannie dobieramy programy pokazywane w MiniMini+. Dbamy o to, aby były to wartościowe i pozbawione agresji produkcje, które chcielibyśmy pokazywać naszym własnym dzieciom. Humor oraz interesujące postaci są ważne, ale dla nas najistotniejszym czynnikiem jest „edutainment” – nauka przez zabawę. Animacje dla najmłodszych powinny posiadać walor edukacyjny, prezentować pozytywne wartości i wzorce zachowań – przekonuje Marta Szwakopf, Dyrektor Kanałów Dziecięcych MiniMini+, teleTOON+/HYPER+. – Staramy się, aby wszystkie bajki w MiniMini+ były wyjątkowe, ale wiemy, że nasi widzowie mają swoich ulubieńców. Stąd pomysł rankingu – wyjaśnia Szwakopf.

Wielki Ranking MiniMini+ to okazja, aby przekonać się, które bajki zaskarbiły sobie serca dzieci. Od 10 października maluchy wspólnie z rodzicami mogą głosować na swoje ulubione tytuły za pomocą specjalnej aplikacji znajdującej się na stronie miniminiplus.pl. Wszyscy uczestnicy zabawy dostaną upominki – tapety ze swoimi ulubionymi bohaterami oraz dzwonki na telefon. Głosowanie potrwa do 3 listopada, wyniki rankingu zostaną ogłoszone we wtorek, 5 listopada.