Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w nc+

Sprawdź
 

WARSZAWSKI DZIEŃ PRZYJAŹNI Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
W sobotę 19 października w warszawskim centrum handlowym Blue City odbędzie się Dzień Przyjaźni My Little Pony i MLP Equestria Girls. Od godziny 12:00 na fanów kolorowych kucyków znanych z telewizji MiniMini+ i teleTOON+ czeka wiele atrakcji. W zaczarowanej szkole dzieci będą mogły wziąć udział w magicznych zajęciach i lekcjach prawdziwej przyjaźni.

Już 19 października stołeczne centrum handlowe na Ochocie zamieni się w niezwykłą krainę kucyków My Little Pony i dziewczynek MLP Equestria Girls, w której przyjaźń odgrywa ogromną rolę. Podczas specjalnie opracowanych zajęć dzieci będą mogły dotknąć świata rodem z kinowego hitu „My Little Pony: Equestria Girls” (polska premiera w teleTOON+) i emitowanego w MiniMini+ serialu „My Little Pony: Przyjaźń to magia”.

Dla uczestników wydarzenia zaplanowano Klasy Magicznych Zajęć, takich jak: Nauka Tańca Equestria, Magia Teatru, Akademia Wyobraźni Play-Doh oraz Symbole Przyjaźni, czyli warsztaty robienia biżuterii. W specjalnej Strefie Magicznych Kącików Tematycznych zostanie zorganizowana strefa Magia Kina teleTOON+, gdzie będzie można zobaczyć m.in. fragmenty filmu Equestria Girls oraz Zaczarowana Świetlica MiniMini+, w której wyświetlane będą wybrane odcinki serialu „My Little Pony: Przyjaźń to magia”. W Magicznej Czytelni Egmontu będzie można posłuchać opowiadań o przygodach kolorowych kucyków, w Kąciku Koronacji Twilight Sparkle i Amscan każdy otrzyma swoją własną koronę, a w Figlarni Sprytnego Baloniarza dzieci zobaczą, jak ze zwykłych balonów skręcić niezwykłe zwierzaki. Na gości czekać będą nowości zabawkowe z linii My Little Pony i MLP Equestria Girls w Kąciku Najważniejszych Liderów Opinii. Tu będzie się można z nimi bardzo dobrze zapoznać poprzez zabawę.

Wszystkie stanowiska magicznej szkoły zostały tak opracowane, by stanowić dla dzieci inspirację do zabaw z przyjaciółmi, także w domu czy szkole. W Dniu Przyjaźni My Little Pony i MLP Equestria Girls mogą wziąć udział wszystkie dzieci powyżej 3 roku życia. Regulamin imprezy znajduje się na stronach: bluecity.pl, miniminiplus.pl oraz teletoonplus.pl. Organizatorem imprezy jest Hasbro Polska.