Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

WIDZOWIE MINIMINI+ ZDECYDOWALI: „MY LITTLE PONY” NAJLEPSZĄ BAJKĄ DEKADY! Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Serial o kucykach podbił serca najmłodszych. W Wielkim Rankingu MiniMini+ widzowie zdecydowali, że ta bajka zasługuje na tytuł „Bajki Wszech Czasów”. Drugie miejsce zajęła animacja „Ciekawski George”, a trzecie przypadło w udziale serialowi „Marta Mówi”. Ulubione seriale maluchów zostaną pokazane z okazji dziesięciolecia stacji MiniMini+ w wyjątkowym Urodzinowym Maratonie Bajek.

W Wielkim Rankingu MiniMini+ wzięło udział blisko 9 tysięcy osób. Ulubionymi bohaterami maluchów okazały się kolorowe kucyki, ciekawska małpka o imieniu George oraz mówiąca ludzkim głosem labradorka Marta. Wśród najpopularniejszych bajek znalazły się również: „Peppa”, „Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe przygody”, „The Littlest Pet Shop”, „Niedźwiedź w dużym niebieskim domu”, „Troskliwe Misie” , a także filmy z serii o Barbie. Pięć tytułów, które zdobyło największą liczbę punktów zostanie pokazanych w Urodzinowym Maratonie Bajek MiniMini+. Blok programowy z najpopularniejszymi bajkami dekady zostanie pokazany w sobotę 21 grudnia, rozpocznie się o godzinie 10:45 i potrwa prawie sześć godzin.

Wielki Ranking MiniMini+ został zorganizowany z okazji zbliżającego się dziesięciolecia stacji. Dzieci przez 25 dni głosowały na swoje ulubione seriale za pośrednictwem strony internetowej miniminiplus.pl. Mali widzowie mogli wybierać spośród aż 100 popularnych animacji pokazywanych w ciągu 10 lat na antenie stacji. Wśród bajek konkurujących o miano „Bajki Wszech Czasów MiniMini+” znalazły się takie animacje jak: „Clifford”, „Strażak Sam”, „Bob Budowniczy” czy „Luluś”. Wyniki Wielkiego Rankingu MiniMini+ zostaną uroczyście ogłoszone we wtorek 5 listopada na stronie miniminiplus.pl.