Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

Witajcie w naszej bajce czyli Wielkie Przyjęcie Urodzinowe MiniMini+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
W grudniu stacja MiniMini+ obchodzi swoje 10. urodziny. Z tej okazji odbędzie się Wielkie Przyjęcie Urodzinowe, na które może przyjść każdy mały fan bajek. Na gości będą czekały liczne niespodzianki i bajkowe atrakcje, m.in.: projekcje filmów, występy, warsztaty i konkursy.

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do bajkowego świata. W sobotę 14 grudnia w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się Wielkie Przyjęcie Urodzinowe stacji MiniMini+. Tego dnia, po raz pierwszy na dużym ekranie, zostaną pokazane filmy z ulubionymi bohaterami najmłodszych. Maluchy będą mogły obejrzeć występy muzyczne dziecięcych zespołów, wziąć udział w karaoke, tematycznych zabawach, zgadywankach i quizach. Na miejscu powstanie specjalny kącik telewizyjny, w którym będzie można złożyć życzenia Rybce MiniMini przed kamerą. Goście urodzinowi wspólnie wypiszą gigantyczną urodzinową kartkę, a chętni będą mogli wziąć udział w wyjątkowej sesji fotograficznej. Każdy maluch dostanie niezapomniany prezent od Rybki MiniMini.

Wielkie Przyjęcie Urodzinowe MiniMini+ rozpoczyna się o godz. 12:00 i potrwa do 17:00. Udział w zabawie jest bezpłatny. Informacje o imprezie oraz szczegóły dotyczące rejestracji na pokazy filmowe znajdują się na stronie internetowej miniminiplus.pl w specjalnej sekcji poświęconej dziesięcioleciu stacji. Tu także dostępna będzie aplikacja, dzięki której każdy będzie mógł wysłać laurkę Rybce MiniMini.

- Jest nam niezmiernie miło, że kolejne pokolenia dzieci rosną razem ze stacją MiniMini+, a symbol stacji – Rybka MiniMini przez ten czas stała się najlepszą przyjaciółką maluchów. Na 10. urodziny przygotowaliśmy specjalne atrakcje dla naszych małych widzów, m.in. przyjęcie urodzinowe. W ten sposób chcielibyśmy im podziękować za to, że są z nami – mówi Marta Szwakopf, Dyrektor Kanałów Dziecięcych MiniMini+, teleTOON+/HYPER+.

Telewizja MiniMini+, jedyny polski kanał skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym, już od 10 lat bawi i uczy najmłodszych. Stacja pokazuje seriale z największych światowych wytwórni, klasykę polskiej animacji oraz edukacyjne programy własne.

WIELKIE PRZYJECIE URODZINOWE MINIMINI+

Multikino Złote Tarasy
sobota, 14 grudnia 2013, godz. 12:00-17:00