Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

NA RYNEK WCHODZI INTERAKTYWNY MAGAZYN NA TABLETY „MAMY i MINIMINI+” Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
„Mamy i MiniMini+” to nowy e-magazyn skierowany do rodziców przedszkolaków. Dorośli znajdą w nim interesujące artykuły i porady, natomiast maluchy będą mogły skorzystać z edukacyjnej oferty gier i zabaw. Od dziś magazyn jest dostępny nieodpłatnie w wersji na tablety z systemem iOS oraz Android. Wydawnictwo stworzone przez Media Service Zawada powstaje we współpracy z telewizją MiniMini+.

Magazyn skierowany jest głównie do rodziców dzieci w wieku 3-6 lat, jednak w odróżnieniu od typowych publikacji parentingowych zawiera znacznie bardziej rozbudowaną część przeznaczoną dla najmłodszych. Na 16 stronach magazynu mali czytelnicy znajdą interaktywne gry oraz zabawy z ulubionymi bohaterami znanymi z kanału MiniMini+. Otrzymają również możliwość odtwarzania programów znanych z ramówki stacji dziecięcej docenianej zarówno przez rodziców jak i specjalistów z branży. W części parentingowej omawiane są bieżące tematy, będące w kręgu zainteresowań każdego rodzica takie jak zdrowie, zabawy z dzieckiem czy podróże.

- Nawiązaliśmy współpracę z wydawnictwem Media Service Zawada w nowym obszarze, po wydawnictwie drukowanym (Magazyn MiniMini+) przyszła kolej na interaktywny magazyn przeznaczony na tablety. Dzięki temu, że e-magazyn „Mamy i MiniMini+” jest bezpłatny, nasi mali widzowie będą mieli szerszy dostęp do zabaw i programów, które specjalnie dla nich udostępniamy – mówi Marta Szwakopf, Dyrektor Kanałów Dziecięcych MiniMini+, teleTOON+/HYPER+.

W pierwszym numerze znajduje się m.in. artykuł poświęcony wyprawie z dzieckiem na narty, przepis Roberta Sowy na ciasto marchewkowe, felieton psychologa Miłosza Brzezińskiego oraz propozycje wspólnych zabaw z maluchami.

Pierwszy numer otrzyma wsparcie promocyjne w postaci kampanii telewizyjnej w MiniMini+, reklam wewnętrznych w magazynach Media Service Zawada oraz kampanii on-line na stronach MiniMini+, youtube.pl oraz eDziecko.pl.