Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

MINIMINI+ URUCHAMIA NOWY MNISITE DLA FANÓW „STACYJKOWA” Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
W poniedziałek, 2 grudnia na stronie miniminiplus.pl został uruchomiony minisite dedykowany animacji „Stacyjkowo”. Wielbiciele bajki o lokomotywach znajdą na nim m.in. różnego rodzaju aktywności, gry oraz tapety. Podstrona powstała w związku ze zbliżającą się premierą filmu „Stacyjkowo: Ciuchcie na ratunek”, która odbędzie się w Mikołajki o godz. 19:55.

W specjalnej sekcji zamieszczonej na stronie miniminiplus.pl dzieci mogą bawić się ze swoimi ulubionymi bohaterami z serialu „Stacyjkowo”. Znajdują się w niej zabawy typu „labirynt”, „połącz kropki”, „znajdź różnice” i wiele innych. Maluchy mogą pomóc lokomotywom znaleźć drogę na stację, zdobyć odznakę „Patrolu Torowego”, wykonać własnego Patrolowca, a także wykazać się spostrzegawczością i refleksem. Na podstronie znajduje się także 11 kolorowych tapet do pobrania za darmo, galeria zdjęć, informacje na temat produkcji oraz godziny emisji bajki.

- Maluchy coraz częściej korzystają z gier i aplikacji, dlatego staramy się naszą ofertę telewizyjną wzbogacać o dodatkowe aktywności internetowe. Mali widzowie MiniMini+ bardzo chętnie korzystają z bezpłatnych zabaw znajdujących się na naszej stronie. To w sekcji z grami spędzają najwięcej czasu, w ciągu ostatnich trzech miesięcy odnotowaliśmy 450 tysięcy odsłon – mówi Marta Szwakopf, Dyrektor kanałów dziecięcych MiniMini+, teleTOON+/HYPER+. - Aktualnie pracujemy nad kolejnym minisitem z edukacyjnymi grami i zabawami dla najmłodszych, który będzie dedykowany serialowi „Kotka Pusia” – dodaje Szwakopf.

Serial „Stacyjkowo” jest emitowany w MiniMini+ od 2010 roku. Do tej pory pokazano już 4 sezony tej animacji. W mikołajkowy piątek o godz. 19:55 polscy widzowie będą mogli obejrzeć po raz pierwszy film „Stacyjkowo: Ciuchcie na ratunek”. To opowieść o kolejnych perypetiach sympatycznych lokomotyw: główny bohater, Willson, dołącza do ekipy ratunkowej przeznaczonej do zadań specjalnych i zostaje prawdziwym bohaterem. Animacja uczy małych widzów odpowiedzialności, współpracy oraz znaczenia prawdziwej przyjaźni.