Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

GWIAZDY NA WIELKIM PRZYJĘCIU URODZINOWYM MINIMINI+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
W sobotę, 14 grudnia w Multikinie Złote Tarasy odbyło się Wielkie Przyjęcie Urodzinowe telewizji MiniMini+. Blisko 4 tysiące gości świętowało 10. urodziny stacji dla najmłodszych. Imprezę odwiedzili także aktorzy ze swoimi dziećmi. Jan Wieczorkowski, Monika Mrozowska, Robert Kudelski, Leszek Zduń, Olga Borys i Kasia Obuchowicz oraz serialowa gwiazda najmłodszego pokolenia: Weronika Wachowska przyszli złożyć życzenia ulubienicy maluchów – Rybce MiniMini.

W grudniową sobotę stołeczne Multikino na siedem godzin zmieniło się w bajkową krainę MiniMini+. Na Wielkie Przyjęcie Urodzinowe przybyły tłumy rozentuzjazmowanych fanów Rybki MiniMini, wśród których nie zabrakło polskich gwiazd z dziećmi.

- Jest nam niezmiernie miło, że fani naszej stacji przybyli tak licznie na przyjęcie wydane z okazji dziesięciolecia MiniMini+. To dla nas bardzo ważna rocznica i cieszymy się, że stacja jest tak popularna wśród najmłodszych, bo to dla nich tworzymy nasz program i staramy się każdego dnia. Uśmiechnięte twarze i radość maluchów to dla nas największa nagroda – już czekamy na kolejną okrągłą rocznicę – powiedziała Marta Szwakopf, Dyrektor kanałów dziecięcych MiniMini+, teleTOON+.

- Urodziny telewizji MiniMini+ to wydarzenie szczególne dla całej platformy nc+. MiniMini+ to nasza perełka w koronie; kanał, który z przyjemnością włączamy w domach swoim pociechom. I mimo że stacja ma już 10 lat, Rybka pozostaje wiecznie młoda duchem – mówi Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji i PR nc+. Na kolejne urodziny, tym razem skierowane do dorosłych widzów, zapraszamy w przyszłym roku, kiedy swoje 15. urodziny będzie obchodziło filmowe ale kino+, inny z naszych kanałów tematycznych – dodaje Mierzwa.

Urodzinowi goście kanału MiniMini+ obejrzeli specjalne pokazy filmowe, wysłuchali występów muzycznych zespołu dziecięcego, wzięli udział w urodzinowych zabawach oraz spotkali się ze swoimi ulubionymi bohaterami telewizyjnymi. Na dzieci czekało wiele atrakcji, m.in.: warsztaty artystyczne, karaoke z Rybką MiniMini, ministudio filmowe, bajkowa czytelnia i kącik fotograficzny. Maluchy mogły zobaczyć pokazy robienia kolorowych cukierków i lizaków, wziąć udział w warsztatach artystycznych oraz podpisać się na gigantycznej kartki z życzeniami dla Rybki MiniMini. Wielbiciele Barbie i kucyków z serialu „My Little Pony” w specjalnych kącikach tematycznych robili biżuterię oraz zmieniali się w swoje ulubione kucyki. Na imprezie każdy maluch miał okazję spotkać się z Rybką MiniMini i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Relację zdjęciową i filmową z imprezy będzie można zobaczyć na stronie miniminiplus.pl. Tam również znajduje się specjalna sekcja z laurkami przygotowanymi przez maluchy dla Rybki MiniMini, w której znajduje się ponad 3.000 obrazków.