Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

NOWA PŁYTA Z PRZEBOJAMI RYBKI MINIMINI Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2014-01-24
 
We wtorek, 4 lutego br. ukaże się nowa składanka z ulubionymi piosenkami maluchów „Przeboje Rybki MiniMini vol. 4”. Znajdą się na niej piosenki znane z anteny MiniMini+, autorskiego kanału platformy nc+. Seria sygnowana przez Rybkę MiniMini jest wydawana od 2011 roku i cieszy się niesłabnącą popularnością – aż 10 wydań otrzymało status Złotej Płyty, a 4 pokryły się platyną.

Najnowszy album „Przeboje Rybki MiniMini vol. 4” zawiera 10 dziecięcych hitów, wśród których znalazły się takie utwory jak: „Wesoło gra lokomotywa”, „Kot”, „Osioł” czy piosenka na dobranoc „Idziemy spać”. Utwory zostały nagrane przez znanych polskich piosenkarzy, m.in. Justynę Steczkowską, Jacka Stachurskiego czy Janusza Radka. W opakowaniu oprócz płyty CD znajduje się płyta DVD z teledyskami. Wydawnictwo wydawane jest przez Magic Records.

- Rybka MiniMini to ulubienica maluchów – nasi mali widzowie razem z nią wstają i kładą się spać. Wszystkie produkty opatrzone wizerunkiem Rybki, np. książeczki czy płyty cieszą się dużym zainteresowaniem. Z tego powodu stale poszerzamy „nietelewizyjny” asortyment produktów z ikoną naszej stacji – mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanałów dziecięcych MiniMini+ i teleTOON+.

- Serie sygnowane znakiem Rybki MiniMini to najlepiej sprzedające się płyty dla dzieci z naszej oferty. Każde kolejne wydanie jest bestsellerem. Najniższy nakład jaki odnotowaliśmy wyniósł ponad 6 tysięcy egzemplarzy – opowiada Marzena Bereściuk, Dyrektor Dzialu Projektów Dzieciecych Magic Records.

Seria „Przeboje Rybki MiniMini” powstała w 2011 roku. Zamiarem stacji MiniMini+ i wydawcy Magic Records było stworzenie doskonałej kompilacji dla najmłodszych z piosenkami, które weszły do kanonu klasyki dziecięcych utworów. Jak dotąd ukazały się 26 płyt sygnowanych przez kanał dziecięcy MiniMini+.