Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

MINIMINI+ OGŁASZA: WALENTYNKI DNIEM PRZYTULANIA! Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
MiniMini+, autorski kanał platformy nc+, przygotował specjalne atrakcje programowe dla małych widzów na 14 lutego. Walentynki będą obchodzone w stacji pod hasłem „Dzień Przytulania”. Święto zakochanych to doskonała okazja, aby podkreślić, jak ważne jest okazywanie bliskim uczuć i czułości.

MiniMini+ ogłosiło Walentynki „Dniem Przytulania”, aby przypomnieć małym widzom i rodzicom o tym ważnym geście miłości. W piątek, 14 lutego dzieci zobaczą wybrane odcinki popularnych seriali, które opowiadają o okazywaniu sobie uczuć. Znajdą się wśród nich takie bajki jak: „Truskawkowe Ciastko”, „Kot Prot na wszystko odpowie w lot” czy „The Littlest Pet Shop”.

Maraton z „Dniem Przytulania” rozpocznie się o godzinie 14:35 od emisji specjalnego odcinka serialu „Franklin i przyjaciele” – mały żółwik pokaże maluchom, że dzielenie się z innymi to wielka przyjemność, nawet jeżeli chodzi o ukochaną zabawkę. O 15:00 główna bohaterka „Truskawkowego Ciastka” wspólnie z przyjaciółkami pomoże nieoczekiwanemu gościowi i gromadce zagubionych szczeniaków. Na koniec bezinteresowność dziewczynki zostanie nagrodzona i wszyscy zostaną dobrymi przyjaciółmi. Z kolei o 17:30 w bajce „Kot Prot na wszystko odpowie w lot” bardzo mądry żółw, znajomy Kota Prota, wyjaśni przedszkolakom Hani i Jasiowi, że nie we wszystkim trzeba się zgadzać, żeby darzyć się uczuciem. Mali widzowie zobaczą, że każde rodzeństwo, choć czasem się kłóci, to bardzo się kocha. Wieczorem kucyki Pony nauczą maluchy czułych zwrotów, które warto powiedzieć ukochanej osobie, a na zakończenie dnia Niedźwiedź, zamieszkujący Duży Niebieski Dom, przekona wszystkich, że w życiu najważniejsza jest miłość.

Walentynkowy plan emisji bajek w piątek, 14 lutego:

„Franklin i przyjaciele”
godz. 14:35
„Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe przygody 3”
godz. 15:00
„The Littlest Pet Shop. Zadurzona Blythe”
godz. 17:00
„Kot Prot na wszystko odpowie w lot. Spróbuj się różnić i nie poróżnić”
godz. 17:30
„My Little Pony 2: Dzień serc i podków”
godz. 19:50
„Niedźwiedź w dużym niebieskim domu. Najważniejsza jest miłość”
godz. 20:30