Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

MINIMINI+ NAGRODZONE TELEKAMERĄ 2014 Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
MiniMini+, autorska stacja platformy nc+, otrzymała nagrodę podczas uroczystej gali Telekamery Tele Tygodnia 2014. Wydawnictwo Bauer, organizator ogólnopolskiego plebiscytu, przyznało MiniMini+ Telekamerę za to, że od 10 lat promuje pozytywne wartości i mądrze wychowuje małych widzów. Wyróżnienie odebrał prezes platformy nc+, Julien Verley.

W poniedziałek, 3 lutego w hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbyła się wielka gala Telekamery Tele Tygodnia 2014. Podczas XVII edycji ogólnopolskiego plebiscytu organizowanego corocznie przez Wydawnictwo Bauer rozdano nagrody najpopularniejszym gwiazdom seriali i programom telewizyjnym. Telekamery otrzymały także wybrane kanały tematyczne. Prezes platformy nc+ Julien Verley odebrał statuetkę dla kanału dziecięcego MiniMini+. Organizatorzy w uzasadnieniu podkreślili, że MiniMini+ już od 10 lat wychowuje kolejne pokolenia małych widzów dzięki bezpiecznej i edukacyjnej ofercie programowej. Stacja została powołana do życia w grudniu 2003 roku i był to pierwszy polski kanał skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym.

- MiniMini+ to wyjątkowy kanał w ofercie nc+, ponieważ już od ponad 10 lat prezentuje edukacyjne programy dla najmłodszych i wspiera rodziców w procesie wychowawczym. Dzięki zaangażowaniu oraz wartościom, jakie reprezentuje MiniMini+, na przestrzeni tych lat stacja stała się telewizją dziecięcą numer 1 w Polsce – mówi Julien Verley, prezes platformy nc+.

Od listopada 2012 roku MiniMini+ jest liderem stacji dziecięcych – zajmuje pierwsze miejsce w rankingach oglądalności w grupie 4+. W roku 2013 udział MiniMini+ w rynku wyniósł 0,77% i odnotował wzrost o 22% w stosunku do roku 2012.

- MiniMini+ to telewizja bezpieczna, pozbawiona agresji i nieodpowiednich dla maluchów treści. To stacja, która uczy poprzez zabawę i oferuje wartościowe bajki z ulubionymi bohaterami maluchów. Dzieci i rodzice to doceniają, na co wskazują wyniki oglądalności stacji. Cieszy nas, że grono specjalistów zajmujących się tematyką telewizyjną także docenia MiniMini+. Specjalna nagroda przyznana przez „Tele Tydzień” to dla nas dowód, że stworzyliśmy wartościowy kanał, który wzbudza sympatię i zaufanie liderów opinii – powiedziała Marta Szwakopf, dyrektor kanałów dziecięcych MiniMini+ i teleTOON+.

W ubiegłym roku MiniMini+ otrzymało Telekamerę dla najlepszej stacji telewizyjnej w kategorii „Kanały Dziecięce”. Nagroda ta została przyznana przez widzów w ogólnopolskim głosowaniu. MiniMini+ zdobyło najwięcej głosów, dystansując pozostałych nominowanych: Nickolodeon, Cartoon Network, Disney XD i Polsat Jim Jam.