Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

MINIMINI+ I TELETOON+ NA TARGACH RODZINNYCH Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2014-03-05
 
Bohaterowie popularnych produkcji emitowanych przez telewizje MiniMini+ i teleTOON+ odwiedzą warszawskie Targi Rodzinne. Podczas imprezy w weekend, 15-16 marca na Stadionie Narodowym mali uczestnicy wydarzenia obejrzą swoje ulubione programy znane z obu kanałów. Dzieci będą mogły wziąć udział w różnego typu warsztatach artystycznych i zabawach ruchowych. Start o godz. 10:00.

Targi Rodzinne organizowane są pod hasłem „zdrowa i aktywna rodzina”. Na gości imprezy czekają liczne atrakcje, m.in.: zabawy taneczne, wokalne i sportowe, warsztaty plastyczne, kaligrafii i rękodzieła, eksperymenty w dziecięcym laboratorium czy strefy gier planszowych i elektronicznych. Rodzice znajdą tu dużo pomysłów i propozycji na wspólne spędzanie czasu wolnego z dziećmi.

„Strefie Przedszkolaka” przez cały weekend trwał będzie maraton z edukacyjnymi produkcjami znanymi z anteny MiniMini+ i teleTOON+. Dzieci będą mogły zobaczyć swoje ulubione programy, takie jak: „Opowieści Kota Śpiocha”, „Detektyw Łodyga”, „Meme i przysłowia” czy „Deserownia”. Powstanie także kącik karaoke Rybki MiniMini, gdzie maluchy będą mogły pośpiewać wspólnie z rodzicami. Nie zabraknie też konkursów i zabaw dla całej rodziny oraz spotkań z ulubionymi bohaterami maluchów, m.in. Rybką MiniMini czy Lalaloopsy. Rodzice będą mieli okazję uzyskać porady specjalistów, m.in. porozmawiać z ekspertami w dziedzinie żywienia dzieci, poznać techniki nauki przez zabawę, ofertę kulturalną dla całej rodziny oraz zajęć pozalekcyjnych dla dzieci w każdym wieku.

W sobotę, 15 marca impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 17:00, w niedzielę zabawa zakończy się godzinę wcześniej. Bilet jednoosobowy w przedsprzedaży jest dostępny w cenie 10 zł, natomiast bilet rodzinny w przedsprzedaży to koszt 15 zł za dzieci i maksymalnie dwójkę opiekunów. Bilety można nabyć w kasach Stadionu Narodowego, sieci Empik oraz przez internet na www.ticketpro.pl. Kanały MiniMini+ i teleTOON+ objęły wydarzenie patronatem medialnym.

TARGI RODZINNE
Stadion Narodowy
sobota, 15 marca, godz. 10:00-17:00
niedziela, 16 marca, godz. 10:00-16:00
BILETY: kasy Stadionu Narodowego, salony Empik oraz www.ticketpro.pl