Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

RYBKA MINIMINI PROMUJE AKTYWNE SPĘDZANIE CZASU WOLNEGO Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
W niedzielę, 13 kwietnia odbyła się pierwsza impreza rowerowa z cyklu Merida Mazovia MTB Marathon. Najmłodsi amatorzy dwóch kółek konkurowali ze sobą w wyścigu MiniMini+. W wydarzeniu promującym zdrowe i rodzinne spędzanie czasu wolnego na rowerze wzięło udział ponad 1.200 osób, w tym 160 dzieci.

Wyścig rowerowy dla amatorów został podzielony na pięć różnych dystansów w zależności od wieku zawodników i stopnia zaawansowania: Giga (68 km), Mega (46 km), Fit (24 km), Hobby dla dzieci w wieku szkolnym oraz MiniMini+ dla przedszkolaków. Małych zawodników na starcie dopingowała znana wszystkim maluchom Rybka MiniMini, a Ci którzy woleli kibicować mogli także obejrzeć swoje ulubione programy w kąciku filmowym stacji.

- Stacja dziecięca MiniMini+ dba o zrównoważony rozwój swoich małych widzów – tak intelektualny, emocjonalny, jak i fizyczny. Rybka MiniMini z chęcią włącza się w rekreacyjno-sportowe przedsięwzięcia, bo ruch to zdrowie, a także doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu wolnego z rodziną – mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanałów dziecięcych, lifestylowych i dokumentalnych platformy nc+.

W kategorii MiniMini+ nie było przegranych – na mecie wszyscy mali zawodnicy otrzymali dyplomy. W wyścigu wzięło udział aż sześćdziesięcioro przedszkolaków. Uczestnicy wydarzenia poradzili sobie doskonale i udowodnili, że rower to doskonała rozrywka tak dla dorosłych jak i dzieci.

Merida Mazovia MTB Marathon to cykl wyścigów rowerowych dla amatorów skierowany do rodzin. Impreza, która miała miejsce w niedzielę, 13 kwietnia w Legionowie była pierwszą z serii 17 plenerowych spotkań w województwie Mazowieckim. Ostatni wyścig odbędzie się 5 października w Nowym Dworze Mazowieckim. Patronem medialnym wydarzenia są MiniMini+ i teleTOON+, dziecięce stacje telewizyjne należąca do platformy nc+.

Dokładny harmonogram imprez dostępny jest na stronie organizatora: www.mazoviamtb.pl.