Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

TABLET Z FUNKCJĄ KONTROLI RODZICIELSKIEJ I RYBKĄ MINIMINI CZYLI NOWOŚĆ DLA NAJMŁODSZYCH MIŁOŚNIKÓW ELEKTRONIKI Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Od 26 maja w sprzedaży będzie dostępny edukacyjno-multimedialny tablet SmartKid 7 z Rybką MiniMini. Urządzenie jest dostosowane do potrzeb i możliwościom maluchów – dzięki zainstalowanym programom i aplikacjom dzieci mogą uczyć się poprzez zabawę. Tablet, wyprodukowany przez firmę Lark, posiada system kontroli rodzicielskiej.

Lark SmartKid 7 to produkt w szczególności dedykowany dzieciom w wieku od 3 do 6 lat. Tablet posiada intuicyjne oprogramowanie dostosowane do wieku użytkowników, dotykowy ekran i system kontroli rodzicielskiej. Znajdują się na nim dwie wyjątkowe aplikacje – dla dzieci specjalna mobilna aplikacja z ich ulubioną bohaterką, Rybką MiniMini, a dla rodziców Edustore, który poleca najlepsze edukacyjne aplikacje dla najmłodszych. Dzięki wbudowanemu aparatowi fotograficznemu 2 Mpix można robić zdjęcia i nagrywać filmy. Program zapewniający kontrolę rodzicielską pozwala panować nie tylko nad treściami dostępnymi dla dziecka, ale również limituje czas spędzony z urządzeniem. Poprzez pulpit chroniony hasłem rodzic udostępnia dziecku aplikacje i strony internetowe, a po przekroczeniu określonego wcześniej limitu czasowego zabawy dostęp do urządzenia zostaje zablokowany.

- Tablet Lark SmartKid 7 to kolejny produkt, po książeczkach, płytach czy karaoke, spod znaku radosnej Rybki MiniMini. Ikona stacji MiniMini+ stała się najlepszą przyjaciółką maluchów, o czym świadczą badania – w Polsce dorównuje rozpoznawalnością kucykom Pony, a 40% rodziców deklaruje, że to ulubiona postać ich dzieci. Rybka MiniMini, stała się symbolem jakości, ponieważ rekomenduje jedynie bezpieczne i warte polecenia produkty dla dzieci – mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanałów dziecięcych, lifestylowych i dokumentalnych platformy nc+.

Na tablecie znajdują się programy edukacyjne stacji telewizyjnej MiniMini+: „Mini Abecadło”, „Mini Cyferki”, „Mini Kolory”, „Mini Kształty” oraz wybrane odcinki autorskich produkcji kanału, takich jak: „Opowieści Kota Śpiocha”, „Detektyw Łodyga”, „Meme i przysłowia”.

- Dzięki tabletom dzieci już od najmłodszych lat mają dostęp do technologii, z którą będą mieli kontakt przez całe życie. Ważne jest, żeby nasze pociechy oswajały się ze światem urządzeń przenośnych i gadżetów technicznych. Lark SmartKid 7 to multimedialny tablet o formie wybitnie przyjaznej dzieciom. Intensywne kolory, wygodny kształt oraz bardzo dobra jakość wykonania urządzenia zapewnia w pełni bezpieczne użytkowanie, a udostępnione na urządzeniu aplikacje są sprofilowane pod najmłodszych, dzięki czemu każdy maluch bez problemów odnajdzie się w środowisku Android – mówi Mateusz Gac, Prezes Zarządu Lark Europe Sp. z o.o.

Lark SmartKid 7 wyposażony jest we wzmocnioną magnezową obudowę zapewniającą ochronę przed wstrząsami i nieoczekiwanymi upadkami. Tablet dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: różowej, niebieskiej oraz żółtej i posiada 7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024x768 pikseli. Urządzenie standardowo posiada wbudowane programy w systemie Android, m.in.: przeglądarkę internetową, program pocztowy, galerię zdjęć czy odtwarzacz multimediów. Osobne profile dla rodzica i dziecka czynią z tego urządzenia tablet dla całej rodziny. SmartKid 7 dzięki baterii litowo-polimerowej 3700mAh może pracować do 6 godzin.