Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

DZIEŃ DZIECKA W MINIMINI+ I TELETOON+ Z ULUBIONYMI BOHATERAMI MALUCHÓW Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2014-05-20
 
Z okazji Dnia Dziecka MiniMini+ i teleTOON+, stacje dziecięce należące do platformy nc+, przygotowały specjalną ofertę programową dla swoich widzów. Dzieci zobaczą najnowsze premiery i najpopularniejsze filmy. Będą mogły także wziąć udział w zabawach i konkursach ze swoimi ulubiony telewizyjnymi bohaterami.

Z okazji międzynarodowego święta wszystkich dzieci kanały MiniMini+ i teleTOON+ przygotowały atrakcje programowe dla swoich widzów oraz niespodzianki, dzięki którym dzieci mogą bawić się ze swoimi ulubionymi bohaterami, niekoniecznie siedząc przed telewizorem.

Dzień Dziecka na antenie MiniMini+ i teleTOON+

Z okazji Dnia Dziecka stacja MiniMini+ pokaże wyjątkowy maraton z najnowszą serią popularnego serialu „My Little Pony: Przyjaźń to magia”. Będzie to polska premiera czwartej serii animacji, która od lat jest jedną z najchętniej oglądanych bajek w Polsce. „Wielki Kucykowy Maraton”, w ramach którego zostanie pokazanych aż 6 odcinków serialu, będzie trwał od godz. 12:00. W niedzielę, 1 czerwca dzieci czeka również wyczekiwane spotkanie z ich ulubionym bohaterem, małpką o imieniu George, w zupełnie nowej serii serialu oraz magiczna podróż do podwodnego świata syren za sprawą filmu „Barbie Perłowa Księżniczka”. teleTOON+ na Dzień Dziecka przygotował specjalną ofertę filmową. Miłośnicy siatkówki bez wątpienia z chęcią obejrzą film „Marzenie Brenta”, niezwykłą, animowaną opowieść o przełamywaniu barier, sile przyjaźni i harcie ducha. Pojawią się też dwie bijące rekordy oglądalności produkcje o przygodach najbardziej znanej lalki świata – Barbie.

Zabawa w Internecie

W Dzień Dziecka, 1 czerwca na stronie miniminiplus.pl wystartuje specjalna sekcja poświęcona bajce „Piotruś Królik”, w której znajdą się m.in. kolorowanki i gry typu memo czy puzzle z bajkowymi bohaterami. Tego dnia rusza także konkurs z bajką „Lalaloopsy”, który rozwija kreatywność i wyobraźnię maluchów. W ramach zabawy dzieci mogą stworzyć własną lalkę z gotowych elementów dzięki specjalnej aplikacji internetowej. Z kolei widzowie teleTOON+ od 26 maja mogą grać w przygotowaną z okazji Dnia Dziecka bezpłatną grę „Memo teleTOONki”. Gracze, którzy zdobędą najwięcej punktów w ramach GRYwalizacji otrzymają w nagrodę supermaskotki.

Aplikacja z Rybką MiniMini

Z myślą o najmłodszych powstała nowa wersja darmowej aplikacji z Rybką MiniMini, która została rozbudowana o kolejne poziomy oraz zyskała nowe funkcjonalności. Maluchy będą mogły zdobyć dodatkowe punkty układając puzzle czy poszukując skrzyni skarbów. Aplikacja mobilna Rybki MiniMini została przygotowana na urządzenia z systemem iOS i Android, a od niedzieli, 1 czerwca będzie można ją bezpłatnie pobrać z miniminiplus.pl, Google Play oraz Apple Store.

MiniMini+

BARBIE PERŁOWA KSIĘŻNICZKA
Emisja: w niedzielę, 1 czerwca o godz. 10:45

My Little Pony: Przyjaźń to magia 4
Emisja: w niedzielę, 1 czerwca o godz. 12:00

teleTOON+

MARZENIE BRENTA
Emisja: w niedzielę, 1 czerwca o godz. 9:00

BARBIE PERŁOWA KSIĘŻNICZKA
Emisja: w niedzielę, 1 czerwca o godz. 16:50

BARBIE: MARIPOSA I BAŚNIOWA KSIĘŻNICZKA
Emisja: w niedzielę, 1 czerwca o godz. 18:00