Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

RYBKA MINIMINI GOŚCIEM NA WIELKIM PIKNKU RODZINNYM Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2014-09-04
 
W niedzielę, 14 września w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie odbędzie się Wielki Piknik Rodzinny Prudential pod hasłem „podróże kształcą”. Od godziny 11:00 do 16:00 na maluchy czeka wiele zabaw, atrakcji i spotkań, m.in. z Rybką MiniMini, która będzie gościem honorowym tego wydarzenia. Impreza jest realizowana w ramach warszawskich Dni Rodzinnych współfinansowanych przez m. st. Warszawa. Udział w zabawie jest bezpłatny.

Tego dnia na 5 godzin Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego zmieni się w wielka kulę ziemską, a goście będą podróżować przez kolejne kraje i poznawać ich kulturę oraz bogatą tradycję. Wezmą udział w występach muzyczno-tanecznych, prezentacjach sztuki kulinarnej z różnych zakątków świata, warsztatach językowych oraz zajęciach, podczas których zbudują „Big Bena” czy wykonają brytyjską flagę. Goście odwiedzą miejsca dalekie i bliskie, a także trafią do bajkowej krainy MiniMini+, gdzie w MiniKinie zobaczą swoje ulubione programy znane z telewizji, spotkają się z Rybką MiniMini oraz wezmą udział w karaoke.

Dzieci i dorośli będą mogli także wybrać się w podróż do „Niezwykłej Krainy Nauki”, gdzie wezmą udział w magicznych eksperymentach oraz dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy z dziedziny chemii i fizyki. Goście pikniku spotkają się z robotami, a nawet będą mogli zmierzyć się z nimi w różnych konkurencjach i zbudować swojego własnego mechanicznego przyjaciela.

Dla najmłodszych uczestników wydarzenia przygotowano występy teatru lalkowego BAJ, który udowodni, że można przemieszczać się w czasie i przestrzeni bez użycia magii i cudów techniki. Jakim sposobem? Dzięki teatrowi i wyobraźni.

W ramach wydarzenia zaplanowano warsztaty z Dorotą Zawadzką, psycholog dziecięcą znaną szerszej publiczności jako „Superniania” oraz konsultacje logopedyczne.

Wielki Piknik Rodzinny Prudential
Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego
ulica Czarnieckiego 51
niedziela, 14 września
godz. 11:00-16:00