Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

STARTUJĄ ZAPISY NA TĘCZOWĄ NIEDZIELĘ Z MY LITTLE PONY Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2014-09-16
 
W poniedziałek, 22 września startują internetowe zapisy na Tęczową Niedzielę z My Little Pony. Impreza odbędzie się w niedzielę, 5 października w warszawskim centrum handlowym Blue City, które w tym dniu zmieni się w kolorowe królestwo Equestrii. Udział w zabawie jest bezpłatny, a rodzice mogą rejestrować udział dzieci na stronie www.mylittlepony.com.pl/eventbluecity.

W pierwszą niedzielę października od godziny 11:00 na małych fanów kucyków znanych z serialu pokazywanego w stacji dziecięcej MiniMini+ czeka wiele atrakcji. Głównym zadaniem uczestników zabawy będzie odnalezienie zaginionych kucykowych księżniczek – Celestii i Luny oraz przywrócenie Drzewu Harmonii utraconej magii.

Na wszystkich młodych gości czekają kolorowe stanowiska z zabawami, w tym: Tęczowe Kino Apple Jack i MiniMini+, Magiczne Opowieści Twilight Sparkle i wydawnictwa Egmont, Cudowne Przyjęcia Pinkie Pie, Szkoła Stylu Rarity, Sportowe Wybryki Rainbow Dash oraz Tajemniczy Ogród Fluttershy, w których będzie można pobawić się nowymi produktami MLP Rainbow Power. Podczas imprezy nie zabraknie też tajemniczego Discorda, który zabierze grupę śmiałków na spotkanie z prawdziwie magiczną przygodą! W wydarzeniu mogą wziąć udział wszystkie dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Przed przyjściem należy wydrukować otrzymany przy zapisie na imprezę bilet oraz zapoznać się z regulaminem imprezy, dostępnym od 13 września br. na stronach: www.mylittlepony.com.pl, www.bluecity.pl, www.smykgroup.com oraz www.miniminiplus.pl. Organizatorem imprezy jest firma Hasbro Poland oraz centrum handlowe Blue City. Partnerami wydarzenia są: sieć sklepów SMYK, wydawnictwo Egmont, Inca Play oraz autorski kanał platformy nc+, MiniMini+.

Tęczowa Niedziela z My Little Pony
Centrum Handlowe Blue City
niedziela, 5 października
godz. 11:00-18:00