Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

FILMOWE ŚWIĘTA W MINIMINI+ I TELETOON+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2014-12-15
 
Na Święta autorskie kanały platformy nc+ MiniMini+ i teleTOON+ przygotowały specjalną ofertę filmową dla dzieci.

Najmłodsi zobaczą w MiniMini+ aż 5 filmów ze swoimi ulubionymi bohaterami: żółwikiem Franklinem, Ciekawskim Georgem, lokomotywą Tomkiem, Kotem Protem i Piotrusiem Królikiem. Z kolei widzowie teleTOON+ przez cały świąteczny tydzień mogą oglądać pełnometrażowe animacje i bloki najpopularniejszymi kreskówkami. To będą prawdziwie bajkowe Święta.

FILMOWE PREMIERY NA GWIAZDKĘ W MINIMINI+

W Wigilię, 24 grudnia MiniMini+ wyemituje film, który wprowadzi małych widzów w świąteczną atmosferę. „Kot Prot urządzi Gwiazdkę w lot” to opowieść o niesamowitej podróży do Ciarktyki – przedszkolaki Hania i Jaś razem z Kotem Protem pomagają zgubionemu reniferowi odnaleźć dom. Po drodze nasi bohaterowie odwiedzą wiele fantastycznych krain, spotkają się z dawnymi przyjaciółmi, a przy okazji poznają magię i prawdziwy sens Świąt. Tego dnia dzieci mogą też przeżyć prawdziwą przygodę z Tomkiem. Dzielna, niebieska lokomotywa pokaże wszystkim na czym polega bycie odważnym. Film „Tomek i przyjaciele: opowieść o odwadze” to także ważna lekcja koleżeństwa i prawdziwej przyjaźni.

Wyjątkowym, gwiazdkowym prezentem dla maluchów będzie nowy, pełnometrażowy film z ich ulubioną małpką, który można będzie zobaczyć w pierwszy dzień świąt. Bajka „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka” pokazuje, na czym polega prawdziwe znaczenie Świąt oraz piękno obdarowywania innych prezentami. George i Mężczyzna w Żółtym Kapeluszu udowodnią wszystkim, że najlepszy podarunek to ten prosto z serca.

Z kolei w drugi dzień świąt zostanie pokazany premierowo film „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik”, który zabierze małych widzów w daleką, pełną ekscytujących przygód podróż na Biegun Północny. Podczas tej niezwykłej wyprawy żółwik Franklin dokona niezwykłych odkryć, z których najważniejsze będzie to, że nic nie może pójść źle, o ile jesteś naprawdę sobą a wokół masz bliskich. Ostatnia świąteczna propozycja od MiniMini+ to film „Piotruś Królik: Powiastka gwiazdkowa”, który zostanie pokazany po raz pierwszy w polskiej telewizji. Perypetie Piotrusia Królika pokazują, że zawsze warto pomagać innym – nie tylko od święta. Piotruś Królik z charakterystyczną dla siebie radością wprowadza maluchy w świąteczną atmosferę, a przy okazji daje ważną lekcję bezinteresowności i życzliwości. To ciepła i pełna uroku bajki dzięki której najmłodsi poczują magię Świąt.

PEŁNOMETRAŻOWE ANIMACJE I BLOKI Z ULUBIONYMI KRESKÓWKAMI NA ŚWIĘTA W TELETOON+

W tygodniu świątecznym codziennie o godzinie 10:35 stacja teleTOON+ będzie emitowała jeden film z popularnymi na całym świecie kucykami Pony, wróżkami klubu Winx czy Barbie. Film „Winx Club: Tajemnica morskich głębin” prezentuje nowe, magiczne przygody w Wymiarze Magix. Pełnometrażowe produkcje z serii „My Little Pony: Equestria Girls” to opowieść o przyjaźni pomimo różnic oraz walce dobra ze złem, a filmy o Barbie: „Barbie: Tajemnicze drzwi” i „Barbie: Idealne Święta” zabiorą młodych widzów w podróż do odległych krain.

Między 22 a 26 grudnia widzowie stacji będą też mogli zobaczyć bloki ze swoimi ulubionymi animacjami, takimi jak: „Kod Lyoko”, „Mia i ja”, „Ninjago – Mistrzowie Spinjitzu”, „Ranczo Leny” i „Sally Bollywood” Emisja bloków kreskówkowy codziennie o godz. 17:00.

EMISJE W MINIMINI+

„Tomek i Przyjaciele: Opowieść o odwadze” - premiera grudnia
Emisja: w środę, 24 grudnia o godz. 10:00

„Kot Prot urządzi Gwiazdkę w lot”
Emisja: w środę, 24 grudnia o godz. 18:40 oraz w czwartek, 25 grudnia o 08:00

„Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka” - premiera grudnia
Emisja: w czwartek, 25 grudnia o 18:40 oraz w piątek, 26 grudnia o 08:00

„Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik” - pierwsza emisja w polskiej telewizji
Emisja: w piątek, 26 grudnia o 18:40 oraz w sobotę, 27 grudnia o 8:00

„Piotruś Królik: Powiastka gwiazdkowa” - pierwsza emisja w polskiej telewizji Emisja: w piątek, 26 grudnia o 19:25 oraz w sobotę, 27 grudnia o 8:45

EMISJE W TELETOON+

„My Little Pony: Equestria Girls”
Emisja: w poniedziałek, 22 grudnia o godz. 10:35

Barbie i Tajemnicze drzwi
Emisja: we wtorek, 23 grudnia o godz. 10:35

My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks
Emisja: w środę, 24 grudnia o godz. 10:35

Winx Club: Tajemnica morskich głębin
Emisja: w czwartek, 25 grudnia o godz. 10:35

Barbie: Idealne Święta
Emisja: we wtorek, 23 grudnia o godz. 10:35