Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

MAJÓWKA Z ULUBIONYMI FILMAMI MAŁYCH WIDZÓW W MINIMINI+ I TELETOON+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2015-04-21
 
Na majówkę MiniMini+ i teleTOON+, kanały dziecięce platformy nc+, przygotowały specjalną ramówkę z propozycjami filmowymi dla swoich widzów. Maluchy zobaczą wiosenną opowieść o Piotrusiu Króliku i tajemniczym zniknięciu kaczego jaja, filmy o Barbie i Franklinie oraz maraton z Ciekawskim Georgem. Nieco starszych widzów stacja teleTOON+ zaprasza na spotkanie z wróżkami Klubu Winx, Barbie oraz bohaterkami filmu „My Little Pony: Equestria Girls”.

W piątek, 1 maja, MiniMini+ pokaże uroczą animacje „Piotruś Królik: Powiastka wiosenna”, która powstała w oparciu o przetłumaczoną na 35 języków książkę autorstwa Beatrix Potter. Ta pełna fascynujących przygód opowieść o przyjaźni zachęca najmłodszych do poszukiwania odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Z kolei w sobotę, 2 maja, Rybka MiniMini zaprasza maluchy na półtoragodzinny maraton z serialem „Ciekawski George”. Bajka opowiada o przygodach małpki, która dzięki swojej dociekliwej naturze i nieustannym poszukiwaniom poznaje świat. Eksperymenty George’a są często bardzo zabawne i niejednokrotnie sprowadzają na niego kłopoty, ale małpka zawsze wyciąga z nich bardzo pouczające wnioski oraz dowiaduje się wielu nowych rzeczy.

Fani Barbie, lalki która powstała w latach 50 XX wieku i zrobiła zawrotną karierę na całym świecie, będą mogli zobaczyć aż dwa filmy ze swoją ulubioną bohaterką: „Barbie: Perłowa Księżniczka” oraz „Barbie w Krainie Kucyków”. Pierwszy z nich opowiada o pięknej syrence Luminie, która nie wie o tym, że należy do królewskiego rodu i jest tak naprawdę syrenią księżniczką, natomiast drugi zabiera widzów we wspaniałą konną podróż w Alpy, gdzie Barbie, jej rumak i ukochane siostry przeżyją niezapomniane przygody.

Kolejna filmowa propozycja kanału MiniMini+ na majówkę to film „Franklin i przyjaciele: podwodna przygoda”. Animacja zabierze małych widzów w wyprawę łodzią podwodną, podczas której przeżyją wiele niesamowitych przygód, a przy okazji dużo się nauczą: poznają życie dna oceanu, zobaczą piękne rośliny i fascynujące stworzenia zamieszkujące wodne głębiny.

W majówkę widzowie teleTOON+ będą mogli zobaczyć muzyczną opowieść o przyjaźni pomimo różnic i o walce dobra ze złem, czyli dwa filmy z cyklu „My Little Pony: Equestria Girls”. Bohaterkami animacji powstałej na podstawie znanego na całym świecie serialu o kucykach są nastolatki: Rainbow Dash, Applejack, Pinkie Pie, Rarity i Fluttershy. Przyjaciółki pokażą młodym widzom, jak ważna jest przyjaźń, optymizm i zgodna współpraca. Kolejne filmowe propozycje od teleTOON+ to najnowszy, trzeci już pełnometrażowy film z serii Winx Club „Tajemnica morskich głębin” oraz animacja „Barbie i tajemnicze drzwi”. Pierwsza z nich zabierze dzieci do magicznego świata, w którym odwaga, bezinteresowność i przyjaźń staną w obronie świata. Wróżki z Klubu Winx będą musiały pokonać podstępne wiedźmami Trix i ich nowego sprzymierzeńca, żeby ocalić Wymiar Magix. Z kolei opowieść o Barbie, która wcieli się tym razem w postać nieśmiałej księżniczki Alexy, udowodni młodym widzom, że siła przyjaźni jest dużo cenniejsza niż magia.


Plan emisji filmów w MiniMini+
• Piotruś Królik: Powiastka wiosenna
Emisja: w piątek, 1 maja o godz. 11:30

• BARBIE PERŁOWA KSIĘŻNICZKA
Emisja: w piątek 1 maja o godz. 18:40 oraz w sobotę, 2 maja o godz. 10:45

• MARATON: Ciekawski George
Emisja: w sobotę, 2 maja o godz. 18:40 oraz w niedzielę, 3 maja o godz. 10:45

• BARBIE W KRAINIE KUCYKÓW
Emisja: niedziela, 3 maja o godz. 18:40 oraz sobota, 4 maja o godz. 10:45

Plan emisji filmów w teleTOON+
My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks
Emisja: w piątek, 1 maja o godz. 8:00

Barbie i Tajemnicze Drzwi
Emisja: w piątek, 1 maja o godz. 14:50

My Little Pony: Equestria Girls
Emisja: w sobotę, 2 maja o godz. 11:30

Winx Club. Tajemnica morskich głębin
Emisja: w niedzielę, 3 maja o godz. 17:15