Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

WIELKI MARATON BAJEK Z OKAZJI DNIA DZIECKA W MINIMINI+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2015-05-08
 
Z okazji Dnia Dziecka MiniMini+ zaprasza na spotkanie z ulubionymi bohaterami maluchów. To widzowie stacji zdecydują, jakie bajki zostaną pokazane na antenie 1 czerwca. Głosowanie na stronie internetowej www.miniminiplus.pl startuje w poniedziałek, 11 maja i potrwa ponad dwa tygodnie. Dodatkowo dla abonentów nc+ został przygotowany konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Ciekawski George, Kucyki Pony, lokomotywa Tomek, a może Peppa? To mali widzowie zdecydują, który z ich ulubionych bohaterów pojawi się w Dzień Dziecka na antenie MiniMini+. Od 11 do 27 maja dzieci mogą głosować na animacje, które najbardziej lubią oglądać w stacji Rybki MiniMini. Można wybrać 5 bajek spośród 30 różnych tytułów. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone w czwartek, 28 maja na stronie www.miniminiplus.pl.

Głosować można nie tylko na seriale emitowane w MiniMini+, ale także te, których nie ma aktualnie na antenie. Znalazły się wśród nich tytuły, takie jak: „Piotruś Królik”, „Rycerz Mike”, „Rastamysz” czy „Babar i przygody Badou”.

- Wiemy, że każdy maluch ma swojego ukochanego bohatera, dlatego chcemy, żeby mógł na niego zagłosować w naszej zabawie. W Dzień Dziecka na jeden dzień oddajemy władzę w ręce dzieci – to oni ułożą ramówkę stacji MiniMini+ – mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanałów dziecięcych, lifestyle’owych i dokumentalnych platformy nc+.

Z okazji międzynarodowego dnia wszystkich dzieci, w poniedziałek, 1 czerwca mali widzowie stacji MiniMini+ obejrzą Wielki Maraton Bajek, w ramach którego zostanie pokazanych pięć tytułów wybranych przez maluchy w głosowaniu. Maraton potrwa od godziny 8:00 do 18:00.

Dodatkową atrakcją dla abonentów nc+ jest konkurs, w ramach którego, za pomocą specjalnej aplikacji, dzieci będą wysyłały portrety swoich ulubionych bohaterów znanych z anteny MiniMini+. Zabawa potrwa od 22 maja do 16 czerwca. Na autorów najciekawszych prac czekają pufy z Rybką MiniMini, kucyki Pony, płyty DVD i CD oraz gry. Nagroda główna to wyjazd dla całej rodziny.