Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

NOWOŚĆ: MARATONY Z LITTLEST PET SHOP W MINIMINI+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2015-08-20
 
Od września MiniMini+, autorski kanał platformy nc+, zaprasza małych fanów „Littlest Pet Shop” na minimaratony z serialem zrealizowanym na podstawie popularnej na całym świecie serii zabawek. W każdy weekend dzieci będą mogły zobaczyć aż 4 odcinki bajki opowiadającej o małej Blythe i jej zwierzakach. Animacja wejdzie do jesiennej ramówki stacji spod znaku Rybki MiniMini.

Na jesień telewizja MiniMini+ przygotowała dla swoich widzów specjalne weekendowe pasma z „Littlest Pet Shop”. W ramach minimaratonów w sobotę i niedzielę o godzinie 13:00 dzieci będą mogły zobaczyć po dwa odcinki tego serialu. Bohaterką bajki jest dziewczynka o imieniu Blythe, która rozumie mowę zwierząt. Wspólnie z grupą uroczych mieszkańców sklepu zoologicznego przeżywa bardzo zabawne przygody. Jej mali przyjaciele starają się za wszelką cenę ją wspierać, co często prowadzi do nieporozumień i śmiesznych sytuacji.

– Postanowiliśmy spełnić prośby rodziców naszych małych widzów i pokazać w MiniMini+ bajkę „Littlest Pet Shop”, ale serial nadal będzie dostępny w teleTOON+. Ta animacja zapewne zainteresuje fanów „My Little Pony”, ponieważ skierowana jest do zbliżonej grupy wiekowej, posiada charakterystyczną animację i podobne poczucie humoru – mówi Anna Zielińska, Programming Manager kanałów dziecięcych platformy nc+. – To co łączy obie produkcje to także fakt, że robią furorę w Polsce i zostały zrealizowane na podstawie popularnej linii zabawek – dodaje Zielińska.

Pierwsza wersja serialu znana pod tytułem „Zwierzątka ze sklepiku”, zrealizowana w latach 1995-1996, była pokazywana w CANAL+. Światowa premiera nowej wersji tej animacji miała miejsce 10 listopada 2012 roku. W Polsce można ją oglądać w teleTOON+ codziennie o godz. 18:15 oraz od poniedziałku do piątku o 8:00. Dodatkowo od 5 września br. bajka „Littlest Pet Shop” będzie emitowana w weekendy o godz. 13:00 w MiniMini+.

Serial „Littlest Pet Shop” został zrealizowany przez studio Hasbro, które produkuje niezwykle popularne seriale animowane powiązane z seriami zabawek. Hasbro to drugi co do wielkości producent zabawek na świecie.