Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

NOWOŚĆ: KSIĄŻECZKI-PUZZLE Z RYBKĄ MINIMINI Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2015-10-12
 
W październiku ukazała się nowa seria książeczek z Rybką MiniMini, najlepszą przyjaciółką dzieci znaną ze stacji telewizyjnej MiniMini+. Dzięki niej maluchy mogą ćwiczyć swoją spostrzegawczość, koordynację wzrokowo-ruchową, a także zdolności manualne. Seria książeczek ukazała się nakładem wydawnictwa Zielona Sowa.

Książeczki z serii „Rybka MiniMini” przedstawiają przygody dobrze znanej małym widzom rybki ze stacji MiniMini+. W ramach serii ukazały się jednocześnie cztery tytuły: „Przyjaciele”, „Figle”, „Urodziny” i „Wakacje”. W każdym z nich znajdują się cztery strony z puzzlami składającymi się z dziewięciu dużych elementów oraz kolorowanki. Książeczki zostały dostosowane do możliwości manualnych dzieci do lat pięciu i zaprojektowane tak, aby rozwijać ich motorykę i wyobraźnię.

Książeczki opowiadają o tym, jak Rybka MiniMini poznaje nowych przyjaciół, bawi się z nimi, płata im figle, obchodzi swoje urodziny, a podczas wakacji zwiedza swą rodzinną rafę koralową. Każdy z tytułów skupia się na jednym temacie przewodnim: W książeczce pt. „Przyjaciele” dzieci poznają nowych przyjaciół Rybki MiniMini: delfina Psotka, kałamarnicę Plamkę, płaszczkę Kropeczkę i ślimaka Pląsika. W „Figlach” Rybka MiniMini płata swoim przyjaciołom przeróżne figle. Przyjaciele odwdzięczają się jej pięknym za nadobne. „Urodziny” opowiadają o tym, jak Rybka MiniMini urządza przyjęcie z okazji urodzin i zaprasza swoich przyjaciół. Zabawa jest wspaniała, a Rybka dostaje piękny prezent. Nadchodzą wakacje, czas odpoczynku po zajęciach w przedszkolu. Książka „Wakacje” zabiera maluchy na wycieczkę po rodzinnej rafie koralowej Rybki MiniMini. Seria wydawnicza „Rybka MiniMini” jest dostępna w sprzedaży w księgarniach, salonikach prasowych oraz sklepach wielkopowierzchniowych.