Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

DRUGA EDYCJA KARAOKE Z PRZEBOJAMI STACJI MINIMINI+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
W piątek, 20 listopada ukaże się wyjątkowa płyta DVD – „Karaoke MiniMini+ vol. 2”. Dzięki niej maluchy mogą ćwicząc swoje umiejętności wokalne lub po prostu świetnie się bawić w towarzystwie opiekunów, rodzeństwa lub przyjaciół. Płyta zawiera 25 hitów znanych z anteny MiniMini+, m.in. „Pszczółka Maja jest tu”, „Złaź z kanapy” czy „Dinozaury są wśród nas”. To doskonały pomysł na wymarzony, mikołajkowy prezent.

„Karaoke MiniMini+ vol. 2” składa się z płyty DVD zawierającej oryginalne teledyski z podkładem muzycznym i tekstem oraz prawdziwego mikrofonu. Podczas zabawy maluchy mogą ćwiczyć umiejętność czytania, poczucie rytmiki oraz uczyć się prawidłowej artykulacji. Karaoke przeznaczone jest dla dzieci w każdym wieku, a intuicyjna obsługa pozwala nawet najmłodszym bawić się samodzielnie, dając im satysfakcję z własnej zaradności.

Uczestnicy zabawy mogą wybrać jeden z trzech trybów gry: solo, pojedynek oraz impreza. Dostępne są także różne stopnie trudności, dzięki czemu uczestnicy zabawy mogą szkolić swoje umiejętności wokalne i rywalizować z przyjaciółmi.

Każdy występ jest analizowany i oceniany, co umożliwia funkcja rozpoznawania głosu, a tworzenie własnych list przebojów pozwala bawić się na okrągło z przebojami ulubionej stacji przedszkolaków. „Karaoke MiniMini+ vol. 2” posiada intuicyjne menu dostosowane do zdolności percepcyjnych najmłodszych.

Składanka „Karaoke MiniMini+ vol. 2” przeznaczona jest na komputery PC oraz odtwarzacze DVD. Płyta została wydana na przez Techland, dystrybutora i wydawcę gier.