Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

KANAŁ RYBKI MINIMINI NA YOUTUBE W NOWEJ ODSŁONIE Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Od poniedziałku, 18 stycznia w serwisie YouTube jest dostępna nowa odsłona kanału MiniMini+, autorskiej stacji nadawanej przez platformę nc+. Rodzice będą mogli na nim znaleźć filmiki z Rybką MiniMini, wybrane odcinki programów edukacyjnych dla maluchów, zapowiedzi nowości oraz spoty informujące o konkursach oraz akcjach specjalnych stacji. Kanał MiniMini+ będzie na bieżąco uzupełniany o nowe materiały wideo.

Kanał MiniMini+ na YouTube został podzielony na cztery playlisty, dzięki czemu użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesujące ich treści. „Bajkowy Świat MiniMini+” oferuje wybrane odcinki edukacyjnych programów stacji, takich jak „Detektyw Łodyga”, „Opowieści Kota Śpiocha”, „Meme i przysłowi” czy „Dzieciaki MiniMini”. W tej sekcji będą także zamieszczane premierowe odcinki wszystkich nowych produkcji własnych kanału MiniMini+. „Rybka MiniMini zaprasza” to playlista w całości poświęcona ikonie programu, w której znajdą się filmiki z Rybką MiniMini, a także czterdziestominutowe nagranie śpiącej Rybki pomagające najmłodszym zasnąć. „Polecamy w MiniMini+” prezentuje filmiki zapowiadające nowości i rekomendacje na dany miesiąc, a „Poznaj MiniMini+” to informacje o bieżących konkursach wydarzeniach i akcjach specjalnych.

- Chcieliśmy wzmocnić obecność MiniMini+ w internecie – po relaunchu strony przeszedł czas na nową odsłonę kanału w serwisie YouTube, który jest drugą najczęściej używaną wyszukiwarką internetową. Teraz oferujemy małym widzom stacji dostęp do interesujących ich treści przez całą dobę, a rodzice mogą włączyć śpiącą Rybkę dziecku o dowolnej porze – na przykład, aby zachęcić je do popołudniowej drzemki – mówi Paweł Ostrowski, dyrektor działu projektów internetowych i e-commerce platformy nc+. – Oczywiście nadal antena telewizyjna jest dla nas priorytetem, a w internecie udostępniamy tylko wybrane treści walcząc tym samym z nielegalnie zamieszczonymi materiałami wideo – dodaje Ostrowski.

Kanał MiniMini+ na YouTube oraz serwis www.miniminiplus.pl są jedynymi legalnymi źródłami oryginalnych materiałów znanych dzieciom z telewizorów. Wszystkie treści są dostępne w jakości full HD. Kanał MiniMini+ na YouTube będzie regularnie uzupełniany – nowe odcinki programów będą dodawane co drugi poniedziałek, a filmiki z Rybką w pierwszy piątek miesiąca.

Teraz maluchy mogą oglądać swoje ulubione bajki, kiedy tylko mają na to ochotę, ponieważ stacja MiniMini+ jest dostępna zawsze i wszędzie w nowym serwisie nc+ GO na dowolnym urządzeniu mobilnym, takim jak smartfon czy tablet. Zapraszamy także do bezpiecznej strefy dla dzieci, w której znajduje się bogata kolekcja seriali dla najmłodszych widzów. Tu rodzice mają możliwość dopasowania bajek do wieku dziecka, ustawienia limitu czasowego i zablokowania wyjścia ze strefy, aby maluch nie mógł przypadkowo trafić na nieodpowiednie treści. Aplikacja nc+ GO w nowej odsłonie pozwala abonentom nc+ oglądać nawet do 80 kanałów na żywo. nc+ GO to także tysiące pozycji w kolekcjach VOD, prestiżowe wydarzenia sportowe, strefa CANAL+, a do tego mnóstwo atrakcyjnych funkcji, takich jak: sortowanie, przypomnienia czy dostęp do wyemitowanych już programów. Abonenci nc+ mogą korzystać z aplikacji bezpłatnie od 12 stycznia, aż do końca lutego.