Dla mamy i taty

Chcesz oglądać MiniMini+?

Wybierz Ofertę
 

DZIEŃ DZIECKA Z ULUBIONYMI BOHATERAMI MINIMINI+ I TELETOON+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Z okazji międzynarodowego święta wszystkich dzieci MiniMini+ i teleTOON+ przygotowały specjalne atrakcje. Na małych widzów czekać będą premiery i najpopularniejsze filmy z ich ulubionymi bohaterami.

Z okazji Dnia Dziecka stacja MiniMini+ pokaże wyjątkowy maraton z najnowszą serią popularnego serialu „My Little Pony: Przyjaźń to magia”. Będzie to polska premiera siódmej serii animacji, która od lat jest jedną z najchętniej oglądanych bajek w kraju. Widzowie będą mogli zobaczyć trzy premierowe odcinki już w czwartek, 1 czerwca o godzinie 19:25. Stacja przewiduje również weekendowe powtórki.

MiniMini+ zaprasza również na film „Barbie Perłowa Księżniczka”. W piątek, 2 czerwca Barbie zabierze dzieci w magiczną podróż do podwodnego świata syren. Tym razem Barbie wcieli się w postać pięknej syrenki Luminy. Co się stanie, kiedy bohaterka dowie się, że należy do królewskiego rodu i tak naprawdę jest syrenią księżniczką? Tego mali widzowie nie mogą przegapić!

teleTOON+
teleTOON+ na Dzień Dziecka przygotował premierę drugiego sezonu kultowej animacji "Sonic Boom". W sobotę, 3 czerwca Sonic i jego drużyna stanie ponownie do walki z podstępnym naukowcem Doktorem Eggmanem, który chce przejąć władzę nad światem. Po drodze czekać będą na nich dodatkowe wyzwania m.in. zatrzymanie pędzącego w kierunku Ziemi meteorytu czy uratowanie Sonica przed utknięciem w innym wymiarze.

Dodatkowo na widzów teleTOON+ czekać będą Kucyki Pony w trzech specjalnych odcinkach serii Equestria Girls oraz maraton z serialem Pound Puppies: Psia paczka.

MiniMini+
MY LITTLE PONY: PRZYJAŹŃ TO MAGIA 7
czwartek, 1 czerwca, godz. 19:25 (3 odcinki),
powtórki:
3 czerwca, godz. 18:35
4 czerwca, godz. 10:50


BARBIE PERŁOWA KSIĘŻNICZKA
piątek, 2 czerwca, godz. 18:30,
powtórka: 3 czerwca, godz. 10:50

teleTOON+
MY LITTLE PONY EQUESTRIA GIRLS: MAGIA TAŃCA
MY LITTLE PONY EQUESTRIA GIRLS: MAGIA FILMU
MY LITTLE PONY EQUESTRIA GIRLS: MAGIA LUSTRA
czwartek, 1 czerwca, godz. 16:15

SONIC BOOM 2
w weekendy od 3 czerwca, godz. 7:00
powtórki o godz. 15:05

POUND PUPPIES: PSIA PACZKA w ramach pasma „Dziś rządzi”
sobota i niedziela, 3 i 4 czerwca, od godz. 9:00