Dla mamy i taty

Chcesz oglądać MiniMini+?

Wybierz Ofertę
 

WIELKI CASTING MINIMINI+ JUŻ W TEN WEEKEND! Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Przed nami weekend pełen atrakcji podczas Wielkiego Castingu MiniMini+! Laureaci castingu wystąpią w drugim sezonie muzyczno-tanecznego programu „Wygibajki” w MiniMini+.

Wielki Casting MiniMini+ to szansa, aby zostać gwiazdą telewizji. Stacja MiniMini+ poszukuje aż 76 dzieci w wieku od 5 do 10 lat, które zostaną zaproszone do udziału w nowym sezonie programu „Wygibajki”.

Udział w castingu mogą wziąć dzieci zarejestrowane na stronie www.casting.miniminiplus.pl. Warto jednak przyjść na wydarzenie nawet jeśli nie udało się zapisać online, bo Casting MiniMini+ to także okazja do wspaniałej zabawy.

Na wszystkich fanów Rybki MiniMini, poza przesłuchaniami, czekają m.in. warsztaty plastyczne, kącik edukacyjny oraz kino MiniMini+, gdzie przez cały dzień będą wyświetlane najlepsze bajki i programy dla najmłodszych. Dzieci podczas zabaw nauczą się zasad zachowania przy stole, poznają znaczenia polskich przysłów oraz dowiedzą się wszystkiego na temat bezpieczeństwa na drodze. W ramach zajęć plastycznych stworzą również swoje małe dzieła sztuki. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami oraz Rybki MiniMini, z którą będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

W najbliższy weekend (20-21 maja, godz. 10.00-20.00) castingi odbędą się w Warszawie/Piasecznie, Krakowie, Białymstoku, Lublinie i Rzeszowie. A już za tydzień Rybka MiniMini odwiedzi Poznań, Gdańsk, Wrocław, Szczecin i Toruń.

Rybka MiniMini zaprasza wszystkich - nawet tych, którym nie udało się zapisać online, do fantastycznej wspólnej zabawy!

Adresy castingów:

Warszawa/Piaseczno
Fashion House
ul. Puławska 42E

Kraków
Dom Kultury Podgórze
ul. Sokolska 13

Białystok
Dom Kultury Zachęta
ul. Piastowska 11a

Lublin
Pracownie Kultury Maki
ul. Olchowa 8

Rzeszów
Rzeszowski Dom Kultury
ul. Paderewskiego 154