Dla mamy i taty

Chcesz oglądać MiniMini+?

Wybierz Ofertę
 

JESIENNE HITY W MINIMINI+ I TELETOON+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Tej jesieni Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci na drugi sezon muzyczno-tanecznego programu „Wygibajki”! Ponadto na antenie pojawią się wspaniałe premiery: „My Little Pony 7”, „Myszka w Paski i świat pieniędzy” oraz „Mała Szkoła Helenki”. Z kolei na antenie teleTOON+ czekają spotkania z bohaterami seriali „Kuu Kuu Harajuku 2” oraz „Sonic Boom 2”.

Jesień dla fanów MiniMini+ to wyjątkowa okazja by rozpocząć muzyczną przygodę. W każdą niedzielę Rybka MiniMini zaprasza na nowy odcinek drugiego sezonu programu „Wygibajki”, który wprowadzi najmłodszych w świat muzyki, tańca oraz podróży. Telewidzowie wraz z laureatami Wielkiego Castingu MiniMini+ przeniosą się do innego, ciekawego zakątka świata, gdzie poznają jego kulturę i samodzielnie przygotują przedmioty charakterystyczne dla danego regionu. Nie zabraknie także tematycznej piosenki oraz wyjątkowego układu tanecznego. Druga seria produkcji kryje w sobie wiele niespodzianek. Zapraszamy do ich odrywania razem z prowadzącą – Kasią Klich.

Od 2 października na dzieci czeka nowa seria przygód Księżniczki Twilight, która wraz ze swoimi przyjaciółmi ponownie odkryje siłę przyjaźni przeżywając niesamowite przygody. Oglądając „My Little Pony: Przyjaźń to magia 7” przedszkolaki nauczą się, jak ważna jest praca zespołowa, solidarność z kolegami i cierpliwość w dążeniu do celu. Księżniczkę Twilight czeka też nie lada wyzwanie – będzie musiała utrzymać tytuł „Najlepszej cioci w historii”, gdy przyjdzie jej zaopiekować się niesforną Flurry Heart. Nowe odcinki popularnej serii wyłącznie w MiniMini+.

Rybka MiniMini przygotowała także nową serię z uwielbianej przez dzieci Myszki w Paski, która tym razem opowie maluchom o pieniądzach. Przedszkolaki dowiedzą się m.in. skąd się biorą pieniądze, co to jest bankomat, dlaczego ludzie pracują oraz uświadomi najmłodszym jak ważne jest oszczędzanie. Celem programu jest przekazanie najmłodszym pierwszego doświadczenia w sferze ekonomicznej na poziomie percepcyjnym przedszkolaka. Premiera serii „Myszka w Paski i świat pieniędzy” już 16 października.

Od 23 października na fanów MiniMini+ czekać będzie kolejna zabawna seria „Mała szkoła Helenki”. Klasa pod opieką małej Helenki nie jest zwyczajną klasą. Składa się z jej ulubionych zabawek, które ożywają! Dziewczynka wraz ze swoimi niesfornymi uczniami odkrywa, że pomaganie i słuchanie się nawzajem jest najlepszym sposobem na naukę, niezależnie od tego czy chcemy zrobić dobre zdjęcie czy upiec pyszny tort urodzinowy.

Nieco starsi widzowie również nie będą narzekać na jesienną nudę. teleTOON+ przygotował dla nich nowe odcinki ulubionych seriali.

Już od 2 października na ekranie teleTOON+ zobaczymy najnowsze odcinki drugiego sezonu pełnej przygód serii „Kuu Kuu Harajuku”. Serial wyprodukowany przez światowej sławy wokalistkę Gwen Stefani opowiada o pięciu niezwykle utalentowanych muzycznie przyjaciółkach, które w pogoni za swoimi marzeniami o prawdziwym koncercie muszą stawić czoła przeszkodom, jakie stają na ich drodze w fantastycznym Harajuku.

Z kolei od 8 października teleTOON+ zaprasza na spotkanie z bohaterami znanych na całym świecie gier. W nowych odcinkach „Sonic Boom 2” na widzów czeka wiele niespodzianek i mnóstwo wyzwań. Główny bohater animacji – Sonic, potrafi poruszać się z ponaddźwiękową prędkością. Razem z paczką swoich uzdolnionych przyjaciół tworzy supergrupę do zadań specjalnych.

Od 6 listopada widzowie teleTOON+ zobaczą serial oparty na popularnej aplikacji mobilnej - Gadający Tom i przyjaciele”. Główny bohater od zawsze chciał zostać gwiazdą. Przed nim jeszcze długa droga do sławy. By osiągnąć cel będzie potrzebował grupy wiernych przyjaciół, sprzętu komputerowego i mnóstwa pomysłów. Nie obędzie się też bez zabawnych sytuacji i niepowtarzalnego poczucia humoru.

Zapraszamy na jesienne premiery i spotkania z ulubionymi postaciami znanymi z MiniMini+ i teleTOON+!