Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

EKONOMIA DLA NAJMŁODSZYCH. „MYSZKA W PASKI I ŚWIAT PIENIĘDZY” W MINIMINI Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Rybka MiniMini przygotowała dla najmłodszych nową serię z Myszką w Paski, która tym razem opowie o pieniądzach. Przedszkolaki dowiedzą się skąd się biorą pieniądze, jak je oszczędzać i rozsądnie wydawać. Premierowe odcinki od 16 października o godz. 17:25 w MiniMini+.

„Myszka w Paski i świat pieniędzy” - najnowsza produkcja własna stacji MiniMini+, to kolejna część animowanego programu edukacyjnego dla dzieci z sympatyczną Myszką w roli głównej. Celem programu jest przekazanie wiedzy z zakresu ekonomii na poziomie percepcyjnym przedszkolaka.

Myszka w Paski opowie dzieciom, co to są pieniądze, skąd się biorą oraz jak je umiejętnie wydawać i oszczędzać. Najmłodsi dowiedzą się jak działają bankomaty oraz dlaczego warto planować wydatki. Warto wspierać i edukować dzieci w świadomym korzystaniu z pieniędzy od najmłodszych lat, co z pewnością pomoże im w zarządzaniu swoimi finansami w dorosłym życiu. Program przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat i składa się 10 odcinków o długości ok. 2 min. Tematy odcinków:

Odcinek 1 „Co to są pieniądze?”
Odcinek 2 „Skąd się biorą pieniądze?”
Odcinek 3 „Dlaczego ludzie pracują?”
Odcinek 4 „Co to jest konto bankowe?”
Odcinek 5 „Jak wydawać pieniądze?”
Odcinek 6 „Co to jest karta płatnicza?”
Odcinek 7 „Co to jest cena?”
Odcinek 8 „Po co pomagać innym?”
Odcinek 9 „Jak działa bankomat?”
Odcinek 10 „Jak oszczędzać pieniądze?”

Premierowe odcinki najnowszej produkcji „Myszka w Paski i świat pieniędzy” od 16 października o godz. 17:25 w MiniMini+.