Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Nowa płyta z przebojami Rybki MiniMini już w sprzedaży Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy przy dźwiękach ich ulubionych piosenek! 26 marca do sklepów trafiła płyta „Urodziny Rybki MiniMini” z najpopularniejszymi przebojami i teledyskami znanymi z anteny MiniMini+.

„Urodziny Rybki MiniMini” to kolejna płyta wydana przez Magic Records, która z pewnością podbije serca najmłodszych. Poprzednie produkcje – „Największe Hity dla Ciebie z Rybką MiniMini”, „Najlepsze Przeboje z Rybką MiniMini vol. 3” oraz odświeżone „Kołysanki Utulanki” spotkały się z ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci.   

Płyta zawiera 14 znanych i uwielbianych utworów wraz z teledyskami. Dzieci znajdą tu największe przeboje Śpiewających Brzdąców, takie jak „Halo, Panie Policjancie”, „Lisek Łakomczuszek”, „Gdacze Kura Ko, Ko, Ko” czy „Silny Jak Lew”. Na płycie nie zabrakło też zabawnej piosenki Jacka Stachursky’ego „Osioł”, „Polnego Skrzata” Kasi Rodowicz, a także „Kolorowej Stonogi” sióstr Wajs. Wśród utworów pojawia się także „O marakasach” znane z programu Wygibajki, wprowadzającego dzieci w świat muzyki i tańca. Chwytliwe melodie i łatwe do zapamiętania słowa piosenek z pewnością przypadną najmłodszym do gustu, stając się znakomitym pretekstem do taneczno-wokalnych zabaw w wesołym towarzystwie Rybki MiniMini. 

Premierę płyty „Urodziny Rybki MiniMini” zaplanowano na 26 marca br.