Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Casting do nowego programu sportowego – Rybka MiniMini czeka na piłkarskie triki dzieci z całej Polski Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
W czerwcu niezapomniane piłkarskie emocje podczas Mistrzostw Świata, a już niebawem Rybka MiniMini zaprasza maluchy z całej Polski do sportowej rywalizacji. Od piątku, 11 maja na stronie internetowej casting.miniminiplus.pl będzie można dodawać filmiki z piłkarskimi popisami dzieci. Autorzy nagrań, które podbiją serca internautów i jury spełnią swoje marzenia i jesienią wystąpią w nowym programie sportowym stacji MiniMini+.

MiniMini+ poszukuje 78 dzieci w wieku od 4 do 8 lat, które wystąpią w nowym sportowym programie kanału dla najmłodszych i zaprezentują swoje piłkarskie umiejętności. Zgłoszenie do castingu jest dwuetapowe – wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej oraz zamieścić film nagrany przez rodziców, w którym maluch pochwali się trikami sportowymi lub po prostu zabawą z piłką. W ten sposób stacja MiniMini+ zachęca dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego i uprawiania sportu.

Casting składa się z 6 tur, w każdej turze 40 nagrań z największą liczbą polubień zakwalifikuje się do rundy finałowej. Spośród 240 finalistów jury wybierze zwycięską grupę 78 maluchów, które spełnią swoje marzenia i wystąpią w telewizji. Program z udziałem finalistów castingu zostanie wyemitowany w MiniMini+ jesienią. W każdym odcinku 6 uczestników będzie mogło zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności.

Dodatkowo po pierwszych pięciu turach odbędą się imprezy sportowe w wybranych przedszkolach i szkołach z całej Polski. Podczas takich spotkań maluchy będą rozwijać swoje piłkarskie umiejętności i świetnie się bawić, korzystając z wyjątkowych atrakcji. Casting do nowego programu to nie tylko szansa, aby zostać młodą gwiazdą telewizji, ale także okazja do wspaniałej zabawy w duchu fair play. 

Casting MiniMini+ odbywa się w internecie, dzięki czemu dzieci z całej Polski mają szansę wziąć udział w zabawie.