Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Na płetwy i macki! Rybka MiniMini w nowej bajce! Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2019-09-16
 
Do tej pory pływała i zasypiała z maluchami, teraz – zaprasza je do swojej bajki. Tej jesieni ulubiona bohaterka małych widzów, Rybka MiniMini, oraz jej przyjaciele – odważny Delfin Finek i pomocna Ośmiornica Lola – zabiorą dzieciaki w podróż pełną przygód! „Przygody Rybki MiniMini” już od 23 września na antenie MiniMini+.

Przygody Rybki MiniMini

Co to jest kra i dlaczego się rozpuszcza? Czy ośmiornice mogą mieć rogi? Jak wygląda krewetka? Na te i o wiele więcej frapujących pytań odpowie trio przesympatycznych oceanicznych przyjaciół. Wodne opowieści, magiczne sztuczki i spotkania z niezwykłymi istotami będą nie tylko okazją do odkrywania przez dzieci podwodnego świata, ale okażą się bardzo przydatną lekcją przyjaźni, współpracy i empatii. MiniMini, Lola i Finek będą się bawić w piratów, ścigać, dokazywać. Ich główny cel? Zapobieganie nudzie. Gąbki mówią, że to hit sezonu!

PRZYGODY RYBKI MINIMINI
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 23 WRZEŚNIA
CODZIENNIE 7:00, 13:05, 14:50, 19:25

Podwodny świat MiniMini+ - główni bohaterowie

Rybka MiniMini to najsympatyczniejsza rybka w całym oceanie, sprytna i ciekawa świata, która ma wielu przyjaciół. Często towarzyszy małym widzom w oglądaniu ulubionych bajek na kanale MiniMini+. Dzieci mogą także grać w gry z jej udziałem, oraz kolorować obrazki z jej podobizną. Rezolutna MiniMini ma pomysły na każdą okazję i chętnie zaprasza maluchy do wesołej zabawy.

Delfin Finek jest niezwykle wesołym delfinem i doskonałym pływakiem. Uwielbia żartować i płatać figle. Tak jak jego przyjaciółka Rybka MiniMini, zna wszelkie zakamarki oceanu. Dba o czystość w swoim otoczeniu, a dobro i spokój wszystkich mieszkańców oceanu mają dla niego ogromne znaczenie.

Ośmiornica Lola to mądra, wrażliwa i niezwykle pomocna ośmiornica. Tak jak jej przyjaciele dba o środowisko, a jej sercu bliski jest los wszystkich oceanicznych stworzeń. Jest bardzo przyjacielska i opiekuńcza. Razem z delfinkiem Finkiem i Rybką MiniMini tworzą doskonałe trio bardzo zgranych przyjaciół.