Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Czerwcowe nowości dla dzieci w CANAL+ online Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2021-05-28
 

Początek lata? Tylko z MiniMini+ i teleTOON+ oraz w CANAL+ online! W czerwcu na najmłodszych czeka moc premier - zaczynając od nowych odcinków doskonale znanych ?Przygód Rybki MiniMini 3? czy wspólnego rysowania z Myszką w Paski. Propozycją dla nieco starszych dzieci jest nowa odsłona kultowego programu ?Turbokozak Junior?. Dziennikarz Bartek Ignacik sprawdzi umiejętności piłkarskie młodych talentów. Gotowi na świetną zabawę?


PRZYGODY RYBKI MINIMINI 3, MiniMini+ od 13 czerwca o godz. 8:05 & 19:50 oraz online na canalplus.com od 14 czerwca

Z niecierpliwością czekaliśmy na kolejne przygody Rybki MiniMini i jej przyjaciół! W premierowych odcinkach staną przed wieloma ciekawymi wyzwaniami. Bohaterowie pomogą Stefanowi w tajemniczym śledztwie, wspólnie z małymi widzami spróbują ugotować zupełnie nową potrawę i przygotują żółwia Cezarego do prawdziwego wyścigu. Rybka MiniMini, Delfinek Finek i Ośmiornica Lola wybiorą się również na rafę koralową i przekonają się jak wiele śmieci trafia do wody. Spróbują ustalić, dlaczego tak się dzieje i poszukają rozwiązania problemu. Udowodnią, że zamiast wyrzucać popsute przedmioty, można je naprawić. Następnie zorganizują też akcję sprzątania oceanu. Ahoj morska przygodo!

PRZYGODY RYBKI MINIMINI 3, © CANAL+ Polska S.A. 2021
PRZYGODY RYBKI MINIMINI 3, © CANAL+ Polska S.A. 2021

RYSUJ Z MYSZKĄ W PASKI 4, MiniMini+ od 21 czerwca o godz. 17:25 oraz online na canalplus.com od 22 czerwca

Jak narysować pingwina, meduzę, łosia lub jeża? Z Myszką w Paski to proste! To już czwarty sezon programu, w którym uwielbiana przez dzieci bajkowa postać zaprasza przedszkolaków do wspólnej, kreatywnej zabawy. Tym razem maluchy zobaczą, jak w szybki sposób narysować zwierzątka znane im z „Przygód Rybki MiniMini” oraz inne stworzonka leśne i morskie. To będzie też świetna lekcja przyrody ? dowiemy się o charakterystycznych cechach i zwyczajach zwierząt. To nie wszystko! W nowych odcinkach dzieci spróbują też samodzielnie narysować śmigłowiec, lokomotywę i wagony. Przygotujcie kartki i kredki - zaczynamy!

LULUŚ I KROPKA BUDUJĄ, ? Millimages / Albin Michel / Yves Got 2017
LULUŚ I KROPKA BUDUJĄ, © Millimages / Albin Michel / Yves Got 2017

LULUŚ I KROPKA BUDUJĄ, MiniMini+ od 28 czerwca o godz. 8:00 & 16:35 (pon. - pt.) oraz online na canalplus.com od 29 czerwca

Przygody królika Lulusia i biedronki Kropki to pełna ciepłego humoru, edukacyjna bajka dla najmłodszych. Tytułowi bohaterowie uwielbiają konstruować maszyny i pojazdy. Wśród nich m.in. samolot, wyciąg narciarski, latarnia morska, wóz strażacki, dźwig, turbina wiatrowa, rakieta kosmiczna, pociąg, most, latający balon, a nawet igloo. Dzięki magicznej skrzynce z narzędziami mogą zbudować wszystko, o czym tylko zamarzą. Wszystkie te użyteczne konstrukcje posłużą także ich przyjaciołom. To idealna propozycja dla wszystkich małych miłośników pojazdów!

FRYTKA I KARTOFELCIA, ? 2021 WildBrain Ltd. All rights reserved.
FRYTKA I KARTOFELCIA, © 2021 WildBrain Ltd. All rights reserved.

FRYTKA I KARTOFELCIA, MiniMini+, od 14 czerwca o godz. 6:05 & 17:55 (pon. ? pt.) oraz online na canalplus.com od 8 czerwca

Sympatyczna animacja dla najmłodszych już na MiniMini+! Mopsiczka Frytka mieszka z rodzicami i starszym bratem, Pyrkiem. Od niedawna chodzi do przedszkola, gdzie poznała wielu cudownych przyjaciół. Czas mija jej głównie na świetnej zabawie oraz pilnej nauce. Nie zapomina też o zdobywaniu nowych umiejętności, takich jak pływanie, jazda na wrotkach i gra na pianinie. Frytka ma sekretną przyjaciółkę? myszkę Kartofelcię, którą nosi w kieszeni. To właśnie razem z nią poznaje świat!

TURBOKOZAK JUNIOR, teleTOON+ od 20 czerwca o godz. 9:00 oraz online na canalplus.com od 21 czerwca

„Turbokozak Junior”, czyli gratka dla młodych fanów piłki nożnej i świetna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przed kamerą. Znany z CANAL+ program „Turbokozak” ma rzeszę fanów i zyskał już status kultowego. Przyszedł czas na wersję Junior! W nowej odsłonie wystąpią dzieci w wieku 7-8 lat. Będą mogły przedstawić swoje talenty, wykonując różne piłkarskie zadania i zbierając punkty. Czeka na nie aż osiem konkurencji m.in. rzuty karne, strzały w poprzeczkę i żonglerka. Niezmiennie roli prowadzącego ? Turbokozak Bartek Ignacik, którego wesprze córka, Aniela.