Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Kwietniowe nowości dla dzieci w CANAL+ online Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2022-04-06
 

W kwietniu zapraszamy najmłodszych widzów do śledzenia przygód dwóch utalentowanych Barbie na drodze do sławy w serii BARBIE: MY DWIE oraz zabawnych perypetii małej czarownicy Zouk i jej przyjaciół w serialu ZOUK. To wszystko na kanałach MiniMini+, teleTOON+ oraz w serwisie CANAL+ online.


BARBIE: MY DWIE
BARBIE: MY DWIE, © Mattel

BARBIE: MY DWIE, PREMIEROWE ODCINKI OD 25.04 OD PON. DO PT. O GODZ. 20:00 NA ANTENIE MINIMINI+ ORAZ W SERWISIE CANAL+ ONLINE

Barbie Roberts z Malibu i Barbie Roberts z Brooklynu poznały się w Nowym Jorku, w Akademii Młodych Talentów. Są najlepszymi przyjaciółkami, odkąd wspólnie przygotowywały się do występów na Broadwayu. Serial przedstawia ich dalsze perypetie na drodze do muzycznej kariery. Dziewczyny mają podobne marzenia, a ich największą pasją jest muzyka, która towarzyszy im każdego dnia. Mimo że droga do sławy nie zawsze bywa prosta, Barbie mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i rodziny. ?Barbie: my dwie? to historia o podążaniu za marzeniami i wielkiej sile przyjaźni.

ZOUK
ZOUK, © 2021 BAYARD ANIMATION / NORMAAL

ZOUK, PREMIEROWE ODCINKI OD 25.04 OD PON. DO PT. O GODZ. 16:55 NA ANTENIE MINIMINI+ ORAZ W SERWISIE CANAL+ ONLINE

Rezolutna Zouk ma 8 lat i mieszka w wielkim mieście. Jej rodzice są utalentowanymi czarownikami, a Zouk idzie w ich ślady. Świetnie lata na miotle i wytrwale uczy się magicznych sztuczek. Uwielbia pomagać innym, ale nie wszystkie zaklęcia przynoszą spodziewany efekt. Zouk jest pełna entuzjazmu, ale brakuje jej doświadczenia. Często pakuje się w tarapaty, ale to wcale jej nie zniechęca, bo wie, że trening czyni mistrza!