Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Majowe nowości dla dzieci w CANAL+ online Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2022-05-05
 

W maju zapraszamy najmłodszych widzów na spotkanie z czterema uroczymi pieskami z bajki 'Chi Chi Love' oraz weekendowy maraton najnowszego sezonu przygód o Strażaku Samie. Moc uśmiechu i dobrej zabawy dostarczy również rezolutna Polly, bohaterka 4 sezonu serii 'Polly Pocket' oraz Bella i jej przyjaciółki z 'Rainbow High 2'. To wszystko na kanałach MiniMini+, teleTOON+ oraz w serwisie CANAL+ online.


CHI CHI LOVE
CHI CHI LOVE, © Simba

CHI CHI LOVE, PREMIEROWE ODCINKI OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 7:35 I 18:15 W MINIMINI+ I W SERWISIE CANAL+ ONLINE.

Przygody czterech sympatycznych piesków ? Chi Chi, Chloe, Rosie i Rocky?ego. Ich opiekunka, Hannah, zapoznaje je z zasadami dobrych manier i psiego savoir-vivre?u. Maluchy nauczą się chodzić na smyczy i wykonywać różne komendy. Odwiedzą psiego fryzjera, weterynarza, pójdą do kina i restauracji. Podczas wspólnych spacerów, odkryją interesujące miejsca i spotkają wyjątkowych przyjaciół, od których nauczą się nowych sztuczek i umiejętności.

STRAŻAK SAM 13, NAJNOWSZE ODCINKI W WEEKEND 7.05-8.05 OD GODZ. 11:00 W MINIMINI+ I W SERWISIE CANAL+ ONLINE.

Nowe przygody uwielbianego przez najmłodszych widzów Strażaka Sama i jego przyjaciół. W miasteczku Pontypandy jak zwykle będzie się dużo działo. Norman przypadkowo wznieci ogień w dyskotece, Trevor zostanie ranny w trakcie kursu udzielania pierwszej pomocy, a zawody w myciu samochodów przybiorą niespodziewany obrót, podobnie jak doroczny pokaz sztucznych ogni. Na szczęście odważny Strażak Sam i jego drużyna są zawsze gotowi do akcji. Wspólnymi siłami stawią czoła wszystkim wyzwaniom!

POLLY POCKET 4, PREMIEROWE ODCINKI OD 16.05 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 9:50 i 20:15 W teleTOON+ ORAZ W SERWISIE CANAL+ ONLINE.

Za pomocą magicznego medalionu Polly Pocket i jej przyjaciółki potrafią zmniejszyć się do rozmiaru kilku centymetrów. Oznacza to, że wspólnie mogą odkrywać świat z zupełnie nowej perspektywy i przeżywać wspaniałe przygody! W nowym sezonie Polly i jej przyjaciele spróbują swoich sił w jeździe na rolkach, wyprawią przyjęcie urodzinowe i wyruszają na poszukiwania zaginionego królika. W czwartej odsłonie serii pojawią się również rodzice Polly Pocket, którzy odkryli jej magiczną umiejętność i też chcą się zmniejszyć!

RAINBOW HIGH 2, PREMIEROWE ODCINKI OD 16.05 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 8:25 I 19:30 W teleTOON+ ORAZ W SERWISIE CANAL+ ONLINE.

Dalszy ciąg przygód utalentowanych dziewcząt, których największą pasją jest moda. W drugim sezonie Bella wraca do Rainbow High i poznaje nowe współlokatorki ? Stellę, Darię i Sheryl. Dziewczyny są bardzo ciekawe, dlaczego Bella musiała odejść ze szkoły i jak udało jej się wrócić. Bella nie chce rozpamiętywać przeszłości. Planuje skupić się na przygotowaniach do wielkiego pokazu mody. Na szczęście spotyka dawne przyjaciółki, na które zawsze może liczyć. Dziewczyny będą się wzajemnie wspierać i pomagać w przygotowaniach do ważnego dnia.