Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Czerwcowe nowości dla dzieci w MiniMini+ i CANAL+ online Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2022-06-08
 

W czerwcu na antenie MINIMINI+ najmłodsi widzowie będą mogli śledzić zupełnie nowe przygody Kajtusia i jego rodziny, przyjaciółek Enchantimals z Podwodnego Królestwa oraz bohaterów zabawnej serii 'LOL House of Surprises'. To wszystko na kanałach MiniMini+ oraz w serwisie CANAL+ online.


NOWE PRZYGODY KAJTUSIA SEZON 2, premierowe odcinki dostępne od 20.06 od poniedziałku do piątku o godz. 20:45 w MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online.

Poznajcie Kajtusia i jego rodziców, dziadków, młodszą siostrę Rózię i najlepszych przyjaciół. Wraz z nimi Kajtuś nauczy się wielu nowych, ciekawych rzeczy. Pozna zasady gimnastyki i gry w piłkę nożną. Pójdzie na plażę i zobaczy różne, morskie stworzenia. Na plenerowym kiermaszu spróbuje egzotycznych potraw. Nauczy się, jak robić zdjęcia polaroidem i odkryje w sobie żyłkę fotografa.

ENCHANTIMALS PODWODNE KRÓLEWSTO, nowe odcinki dostępne od 20.06 od poniedziałku do piątku o godz. 20:25 w MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online

Zbliża się Dzień Troskliwości, największe święto w Podwodnym Królestwie. Maura chce zrobić niespodziankę swojej siostrze, Martinie, i zabrać dziewczęta do pałacu na dnie morza. Aby się tam dostać, Enchantimals muszą przejść przez magiczne lustro królowej Daviany. Dzięki czarom zamieniają się w syreny i mogą swobodnie oddychać pod wodą. A tam czeka je mnóstwo atrakcji i przygód.

LOL: HOUSE OF SURPRISES, nowa seria, premiera 27.06 o godz. 19:45 na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online

Cztery przyjaciółki zapraszają Was do swojego niezwykłego domu, w którym każdy dzień jest wyjątkowy. Dziewczyny uwielbiają urządzać przyjęcia i przyjmować gości, dla których zawsze mają jakąś niespodziankę. Lubią też występować przed publicznością i rozwijać swoje talenty. Oto bajecznie kolorowa animacja, oparta na serii popularnych zabawek.