Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Lipcowe nowości dla dzieci w MiniMini+ i CANAL+ online Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2022-07-05
 

W wakacje zapraszamy najmłodszych na wspólną zabawę z bohaterami bajki Koci domek Gabi i zwierzątkami z serii Paczka z Pikwik. Przez dwa weekendy lipca na antenie MINIMINI+ mali widzowie będą mogli spędzić czas z uroczymi postaciami z Sylvanian Families.


KOCI DOMEK GABI
KOCI DOMEK GABI © DreamWorks

KOCI DOMEK GABI, nowe odcinki od 18.07 od pon. do pt. o godz. 8:15 i 19:20 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE.

Gabi to 11-letnia dziewczynka, która uwielbia koty. Jej najlepszym przyjacielem jest kocur Fred, a ulubioną zabawką ? fantastyczny koci domek, w którym można się świetnie bawić. Dzięki magicznym uszkom Gabi może zmniejszać się do rozmiaru mikro i spędzać czas z mieszkańcami kociego domku. Przyjaciele wspólnie przeżywają niesamowite przygody. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

PACZKA Z PIKWIK
PACZKA Z PIKWIK © 2020 Guru Pikwik Ltd. All Rights Reserved.

PACZKA Z PIKWIK, nowe odcinki od 18.07 od pon. do pt. o godz. 17:35 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE.

W miasteczku Pikwik życie toczy się spokojnym rytmem. Na tutejszą pocztę codziennie trafiają magiczne paczki. Ich dostarczaniem do adresatów zajmuje się czworo przyjaciół: jeż Suki, szop pracz Axel, hipopotam Tibor i kotka Hazel. Mają do dyspozycji samochód, łódź, pociąg, a nawet helikopter! Razem ustalają najlepszą trasę i sposób doręczenia przesyłki. Po drodze czeka ich sporo niespodzianek, ale dzięki pracy zespołowej paczki zawsze docierają do adresatów.

SYLVANIAN FAMILIES
SYLVANIAN FAMILIES © EPOCH 2021

SYLVANIAN FAMILIES, nowe odcinki 30.07 i 31.07 od godz. 11:00.

Pośród malowniczych gór i lasów leży wioska Sylvanian Village. Mieszkają w niej sympatyczne zwierzątka ? misie, wiewiórki, koty, psy i króliki. Grupa zaprzyjaźnionych maluchów, wśród których prym wiodą: Freya, Ralph, Tiffany, Melinda i Piers, przeżywa rozmaite przygody i poznaje najbliższe otoczenie. Bohaterowie uczą się wspólnego działania, budowania wzajemnych relacji i szacunku dla przyrody. Sylvanian Families to pełna ciepłego humoru animacja dla najmłodszych, oparta na popularnej serii zabawek.