Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Sierpniowe nowości dla dzieci w MiniMini+ i CANAL+ online Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2022-08-10
 

W wakacje zapraszamy najmłodszych widzów na wspólną zabawę z uroczymi bohaterami bajki "Gazu, pieski, gazu!". W sierpniu pojawi się również 3 sezon "Nowych przygód Kajtusia" i seria "Playtime with Twinkle". Produkcje będą dostępne do obejrzenia na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online.


GAZU, PIESKI, GAZU!
GAZU, PIESKI, GAZU! © NBC Universal All Rights Reserved

GAZU, PIESKI, GAZU! Premierowe odcinki od 22.08 o godz. 16:30 i powtórki z dnia poprzedniego o 10:20 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online.

Tej bajki nie można przegapić! Urocze pieski z Łapowa zapraszają wszystkich najmłodszych do świata zwariowanych przygód. Witajcie w miasteczku zamieszkanym przez zmotoryzowane pieski. Główną bohaterką bajki jest pełna energii, rezolutna Łapka, która uwielbia jeździć na skuterze. Łapka zaprzyjaźnia się ze swoim nowym sąsiadem, Puszkiem. Wraz z paczką rówieśników pieski jeżdżą po całym Łapowie, udzielając pomocy mieszkańcom i przeżywając zwariowane przygody.

NOWE PRZYGODY KAJTUSIA 3
NOWE PRZYGODY KAJTUSIA 3 © CINAR

NOWE PRZYGODY KAJTUSIA 3, odcinki już dostępne od pon. do pt. o godz. 20:45 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online.

Poznajcie Kajtusia, jego rodziców, dziadków, siostrę Rózię i przyjaciół. W trzecim sezonie Kajtuś wraz z bliskimi nauczy się wielu pożytecznych rzeczy i pozna ciekawe miejsca. Pójdzie do aqua parku i na plażę, będzie jeździł na nartach i na deskorolce, a także zagra we frisbee. Bohater przygotuje swoją pierwszą pizzę i spaghetti. Co najciekawsze, Kajtuś zobaczy w końcu egzotyczne rośliny w ogrodzie botanicznym i dowie się, jak ważną rolę w przyrodzie odgrywają owady. Bajka, w której Kajtuś poznaje świat to sympatyczna, edukacyjna animacja dla najmłodszych.

PLAYTIME WITH TWINKLE
PLAYTIME WITH TWINKLE 3 © Moonbug

PLAYTIME WITH TWINKLE, nowe odcinki już dostępne od pon. do pt. o godz. 20:55 i 21:00 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online.

Przygody sympatycznej gwiazdki Twinkle i jej przyjaciół to rozśpiewana animacja dla dzieci, w sam raz na dobranoc. Główną bohaterką jest Twinkle, rezolutna gwiazdka, która uwielbia poznawać świat i spędzać czas z przyjaciółmi. Miś i Króliczek często towarzyszą jej w zabawach. Przyjaciele wspólnie przeżywają rozmaite przygody i wspierają się w razie kłopotów. Razem uczą się, jak rozwiązywać problemy i radzić sobie w nowych sytuacjach.