Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Październikowe nowości dla dzieci w CANAL+ online Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2022-10-07
 

Zapraszamy wszystkich najmłodszych widzów na wspólną zabawę z bohaterami bajki "Koci domek Gabi". W październiku pojawi się również kontynuacja 1 sezonu "Barbie: my dwie" oraz film "Barbie: moc syrenek". Produkcje będą dostępne na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online. 31 października od godziny 17:00 zapraszamy na maraton Halloweenowy z "Dzieciakami Straszakami" na antenie MINIMINI+.


KOCI DOMEK GABI
KOCI DOMEK GABI © DreamWorks

KOCI DOMEK GABI, nowe odcinki od 17.10 od pon. do pt. o godz. 08:15 i 19:20 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE.

Poznajcie rezolutną Gabi i jej przyjaciół ze świata zabawek. W magicznym kocim domku czeka na Was mnóstwo przygód. Nasza bohaterka to 11-letnia dziewczynka, która uwielbia kotki. Jej najlepszym przyjacielem jest kocur Fred, a ulubioną zabawką ? fantastyczny koci domek, w którym każdy pokój urządzono bardzo starannie. Dzięki magicznym uszkom Gabi może zmniejszać się do rozmiaru mikro i spędzać czas z mieszkańcami kociego domku. Razem przeżywają niesamowite i intrygujące przygody.

BARBIE: MY DWIE 1
BARBIE: MY DWIE 1 © Mattel

BARBIE: MY DWIE 1, nowe odcinki od 10.10 od pon. do pt. o godz. 20:00 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE.

Przedstawiamy dalszy ciąg historii, którą znamy z filmu pt. ?Barbie: Wielkie miasto, wielkie marzenia?. Dwie rezolutne Barbie na drodze do sławy. Barbie Roberts z Malibu i Barbie Roberts z Brooklynu poznały się w Nowym Jorku, w Akademii Młodych Talentów. Razem przygotowywały się do występu na Broadwayu i zostały najlepszymi przyjaciółkami. Serial przedstawia ich dalsze perypetie na drodze do muzycznej kariery. Dziewczyny mają podobne marzenia i będą się nawzajem wspierać. Poznają też nowe miejsca i nowych przyjaciół. Zostańcie z nami!

BARBIE: MOC SYRENEK
BARBIE: MOC SYRENEK © Mattel

BARBIE: MOC SYRENEK, film, którego premiera odbyła się 02.10 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE.

Seria Barbie jest Wam dobrze znana i lubiana. Tym razem przedstawiamy film Barbie: moc syrenek, a w nim przyjaciółka i siostry, które wraz z Barbie przeżyją niesamowite przygody w magicznym podwodnym świecie. Barbie ?Brooklyn? Roberts oraz Barbie ?Malibu? Roberts i jej siostry, Skipper, Stacie i Chelsea, zamieniają się w syreny i przenoszą do podwodnej krainy Pacyfiki. Misją dziewczyn jest ratunek tego niezwykłego świata, który znalazł się w niebezpieczeństwie. Zanim jednak zasłużą na miano Strażniczek Mocy, będą musiały sprostać rozmaitym zadaniom i odkryć swoją wewnętrzną siłę.